comScore

Galatasaray Galatasaray

Levent Nazifoğlu, Umut Bulut'u haksız bulmadığını söyledi

11 Eylül 2016, Pazar 16:07
Levent Nazifoğlu, Umut Bulut'u haksız bulmadığını söyledi

Levent Nazifoğlu, Kayserispor maçının ardından Umut Bulut'u çok haksız görmediğini söyledi. 

FutbolArena - Kayserispor - Galatasaray maçının ardından Umut Bulut ile Levent Nazifoğlu arasındaki süz düellosu adeta gündemi salladı. Umut Bulut'un ateş püskürdüğü Levent Nazifoğlu, Kayserispor maçının ardından Beyaz TV mikrofonlarına ilginç açıklamalarda bulundu. 

"KEŞKE BİRAZ DAHA İLKELİ DAVRANSAYDI."
Kayserispor maçının ardından Beyaz TV'ye konuşan Nazifoğlu, "Umut'un böyle bir şey söylemesi ona yakışmadı. Benim söyleyeceğim çok şey var ama Umut'u muhattap almam. Çünkü ben idareciyim, o futbolcu. Keşke biraz daha ilkeli davransaydı ama olan oldu. Biz aslında ona iyilik yaptık. Gelip burada A2'de idmana çıkacağına işte Süper Lig'de formaya giymeye, heyecanı yaşamaya devam edecek." ifadelerini kullandı. 

"ÇOK DA HAKSIZ DEĞİL."

Nazifoğlu her şeye rağmen Umut Bulut'u da çok haksız görmediğini söyledi ve, "Onu da haksız görmüyorum. Ben bu konuda futbolcudan ziyade anlaşmayı yapana kızarım. Çünkü Galatasaray'ın çıkarları doğrultusunda böyle bir karar aldık. Biz de Umut'u kırdık. Gitsin diye biraz da istiyerek kırdık. Allah ona sakatlık vermesin. Yolu açık, vurduğu gol olsun." dedi. 

FutbolArena Transfer Arenası (22 Temmuz 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.