comScore

Galatasaray Galatasaray

Levent Nazifoğlu, Igor Tudor transferinin perde arkasını anlattı

15 Şubat 2017, Çarşamba 21:21
Levent Nazifoğlu, Igor Tudor transferinin perde arkasını anlattı

Galatasaray Sportif A.Ş. yöneticisi Levent Nazifoğlu, değişiklik konusunda açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Riekerink'in görevden alınmasıyla Galatasaray'ın yeni teknik direktörü Igor Tudor oldu. Galatasaray Sportif A.Ş. yöneticisi Levent Nazifoğlu, değişiklik konusunda açıklamalarda bulundu.
 

Levent Nazifoğlu'ndan Igor Tudor açıklaması


GS TV'ye konuşan Levent Nazifoğlu, Igor Tudor'un transferinin perde arkasını perde arkasını anlattı. İşte o sözler:

'AYRILIK KARARI ALDIK'
“Sportif AŞ ve yönetimde teknik direktör konusu konuşuldu. Riekerink ile yolların ayrılmasına karar kılındı. Igor Tudor'un sözleşmesinde çıkış maddesi olduğu öğrenildi. Konuyu başkanımızın önünü getirdik; yönetim kurulu da kabul etti. Gönül ister ki böyle bir durumda olunmasın ama kontratlar karşılıklı yapılır…”

KARABÜKSPOR BAŞKANINA YANIT

“Karabük başkanının öfkesini bir yere kadar anlayabiliriz. Ama ağır kelimeler kullandı. Kendilerine yakışmadı. Hatta Anadolu takımlarına yapılan darbe olarak niteledi. Galatasaray düşmanlığı yaratacak sözler kullandı. Buna gerek yoktu. Bizde de böyle kontratları olan futbolcular var. Çıkış maddelerine uyan paralar getirdiklerinde giderler. Bizim aklımıza ise bu sözler gelmez” 

'IGOR TUDOR ETKİLEYİCİ'

“Çok enerjisi olan ve karşı tarafı etkileyen bir kişiliği var. Otoriter biri. Allah bizim oyuncularımıza kolaylık versin. Her şey deha güzel gidecek; hocanın oyuncularla olan alışverişini güzel gördüm. Camiamıza hayırlı olsun”

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)