comScore

Galatasaray Galatasaray

Levent Nazifoğlu, 'Galatasaray düşmanı' diyerek kimi kastetti?

18 Ekim 2016, Salı 14:36
Levent Nazifoğlu, 'Galatasaray düşmanı' diyerek kimi kastetti?

Galatasaray Sportif AŞ yöneticisi Levent Nazifoğlu'nun açıklamaları olay yarattı.

FutbolArena - Galatasaray'da Sportif AŞ yöneticisi Levent Nazifoğlu'nun yayıncı kuruluşla ilgili yaptığı açıklamalar olay yarattı. Nazifoğlu'nun, "Oradaki bir arkadaş Galatasaray düşmanı" ifadesi şaşkınlık yarattı.

NAZİFOĞLU'NUN KASTETTİĞİ KİŞİ KİM?
Levent Nazifoğlu, yayıncı kuruluştaki Maraton programında iki Beşiktaşlı yorumcu Tümer Metin ve Metin Tekin'in yer almasını hoş karşılamadıklarını söyleyerek, "Oradaki bir arkadaş Galatasaray düşmanı" ifadesini kullandı.
Levent Nazifoğlu'nun, "Galatasaray düşmanı" olarak kast ettiği isim ise Tümer Metin...

"2 BEŞİKTAŞLI OLMAZ ORADA"

Sarı kırmızılı yönetici, toplantı sonrasında basın mensupları ile sohbeti sırasında, "Yıllarca 'sizin liginiz bu kadar para etmez' diye bizi kandırdılar. Bizi bu gelire şükran duymamız gerekiyor gibi algı yaratıldı. Gelinen nokta ortada. 600 milyon dolarlık teklifler konuşuluyor.
 
Bu konuya özellikle dikkat çekmek istiyorum. Lig TV, yayıncı kuruluş ve tarafsız olmalı. İki Beşiktaşlı orada her hafta Galatasaray'ı doğrayıp duruyorlar. Ayrıca Şansal Büyüka'nın tuttuğu takımda belli. Olur mu, böyle şey. Beşiktaş'ın buna ihtiyacı yok. Beni de oraya koysanız ben Galatasaray aleyhinde ne diyebilirim. Ama 2 Beşiktaşlı yorumcu olması hoş değil ve olmaz orada" dedi.
 

FutbolArena akşam haberleri turu (19 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.