comScore

Galatasaray Galatasaray

Levent Nazifoğlu, FutbolArena'ya konuştu! Bruma'ya yeni sözleşme teklif edildi mi?

06 Ekim 2016, Perşembe 10:55
Levent Nazifoğlu, FutbolArena'ya konuştu! Bruma'ya yeni sözleşme teklif edildi mi?

Galatasaray Sportif AŞ yöneticisi Levent Nazifoğlu, Bruma'nın sözleşme uzatmak istemediği yönünde çıkan haberleri yalanladı.

FutbolArena Özel - Sarı kırmızılıların oynadığı futbolla Avrupa'da büyük beğeni toplayan yıldızı Bruma'ya yeni sözleşme teklif edeceği aylarca konuşuldu.

Ancak Galatasaray Sportif AŞ Yönetim Kurulu üyesi Levent Nazifoğlu, 2 hafta önce FutbolArena'ya Bruma'nın sergilediği performansı çok beğendiklerini fakat yeni kontrat gibi bir düşünce ve girişimlerinin olmadığını belirtmişti.
"YALAN HABERİN NESİNE YANIT VEREYİM"
 
Bruma'nın Galatasaray'ın sözleşme uzatma talebini reddettiği iddialarına ise Levent Nazifoğlu, FutbolArena aracılığı ile yanıt verdi.
 
Galatasaraylı yönetici, "Tamamı ile yalan olan bir haberin nesine yanıt vereyim. Bakın 2 hafta önce ne dediysem durum yine o. Biz Bruma'nın sergilediği performanstan çok memnunuz. Sezon başında PSV Eindhoven istedi ve hayır dedik. Bruma'da burada kaldığı için çok mutlu. Ve bu da performansına yansıyor. Ancak ne Bruma'ya ne de Galatasaray takımından başka bir oyuncuya kontrat uzatma talebinde bulunmadık. Bruma'ya yeni sözleşme talebinde bulunmadık ki, olumsuz yanıt versin" dedi.
 

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.