comScore

Galatasaray Galatasaray

Levent Nazifoğlu, Fatih Altaylı'yı bombaladı

24 Ocak 2017, Salı 01:33
Levent Nazifoğlu, Fatih Altaylı'yı bombaladı

Levent Nazifoğlu, Fatih Altaylı'nın kendisine otoparkçı yakıştırması yapmasının hatılatılması üzerine patladı.

FutbolArena - Karabükspor mağlubiyetinin ardından Cüneyt Çakır düdüğünü asmalı' diyen Galatasaray yöneticisi Levent Nazifoğlu, Beyaz TV'de yeni açıklamalarda bulundu.
 

Levent Nazifoğlu'dan Cüney Çakır açıklaması


PFDK'ya sevk edileceği söylentileri hakkında konuşan Levent Nazifoğlu, "Ceza kuruluna sevk edileceğimi sanmıyorum. 25 milyonluk Galatasaray camiasının temsilcisi olarak bir zahmet konuşayım! Cüneyt Çakır kendine güvenini kaybetmiş. Daha önemlisi insanların da ona olan güvenini kaybetmiş. Hakkında konuştuğum hakem Cüneyt Çakır olmasa bu kadar olay olmazdı. Kuzey Kore mi burası? Tabii ki konuşacağız. Zaten konuşan fazla kişi yok. Maskeli balo oynanıyor Türk futbolunda. Ama ben maske takmayacağım. Aman ben susayım, ben burada kalmaya devam edeyim. Türk futbolu böyle. Ne kadar böyle gidebilir?. " diye konuştu.
 

Levent Nazifoğlu'dan Fatih Altaylı açıklaması


Fatih Altaylı'nın kendisine otoparkçı yakıştırması yapmasının hatılatılması üzerine patlayan Levent Nazifoğlu, "Fatih Altaylı adam değil. Kucaktan kucağa gezen bir isim.  Ali Sami Yen Stadı'nda Fenerbahçelilerden dayak yiyen tek Galatasaraylı. Fatih Altaylı, Ryan Donk, Kasımpaşa'dan Galatasaray'a gelirken pazarlığı yapan kişi. Galatasaray gol yediğinde seviniyordu. hem yalancı, hem iftiracı. Bölücübaşı ile para karşılığı röportaj yapan bir insan. Fatih Altaylı, Kasımpaşa - Galatasaray maçında Kasımpaşa gol atınca sevindi. Şerefim üzerine yemin ederim. Herkes geçmişte yaptığıyla anılır. Ben Fatih Altaylı gibi kucaktan kucağa atlamadım. Bir yerlere gelmek için birilerini aramadım. Ben, Altaylı'nın yazısını Faruk Süren ve Ali Dürüst'e sordum. 'Ya sen onu adam yerine mi koyuyorsun, yalancının teki' dediler.
Bunu diyenler her hafta Fatih Altaylı ile yemek yiyorlar. Sordum. Bana da hırsız dedi." dedi. Bravo o zaman sana dedim." diye konuştu.

AHMET ÇAKAR SERT ÇIKTI
Beyaz TV'de Levent Nazifoğlu'nun sözlerine karşı çıkan eski hakem Ahmet Çakar, "Kimse benim programımda bir gazeteciye hakaret edemez. Bu sözleriniz çok yanlış." ifadelerini kullandı.
 

Riekerink istifa edecek mi?


Jan Olde Riekerink ve transfer açıklamalarında bulunan Nazifoğlu, Bugün Riekerink ile görüştük. Onun da kendine göre haklı sebepleri var. Hocaya onu oynat, şunu oynat diyemeyiz. Riekerink görevini bırakmak istemiyor. Çıkan haberler yalan. Finansal Fair Play kuralları elimizi kolumuzu bağlıyor. Riekerink bugünkü toplantıda transfer istedi. Dursun Özbek sabahtan akşama kadar bankalarla görüşüyor, para bulmaya çalışıyor. Biz UEFA ile görüştük. 65 milyon'u 1 milyon geçerseniz ceza veririz dediler." sözlerini sarf etti.


Levent Nazifoğlu Galatasaray'ın ekonomik durumunu açıkladı


Levent Nazifoğlu, Ünal Aysal'ın Galatasaray yönetimini eleştirmesi üzerine yaptığı açıklamalara da cevap vererek son derece önemli açıklamalarda bulundu.

"Ünal Aysal kaçıp gitti. Bakın madem soruyorsunuz gerçekleri anlatayım size. Bana tepki gösterecekler Galatasaray'ın sırlarını ortaya döküyorsun diye ama benim korkum yok, anlatayım. 2022'ye kadar kulübün kasasına kasaya 1 kuruş girmeyecek. Digiturk'ten gelen para direkt bankadaki kredilere gidiyor. Ünal Aysal döneminde TT Arena'nın isim hakkı da 10 milyon dolar civarında kırdırılmış. Başkan kendisini teminat gösteriyor. Cebinden para koyuyor. 120 milyon TL koydu. Geri almak üzere koydu ama sonuçta verdi bu parayı.  "Diyorlar ki, Drogba gibi adam niye almıyorsunuz! Yok kardeşim paramız yok! Biz 100 bin, 200 bin euro'nun hesabını yapıyoruz şu anda." 

"BU AY SONU MADDİ SIKINTI SONA ERECEK"

"Futbolculara teşekkür ediyorum ben. Bu sezon onlara 1 lira prim vermedik. Paralarını geç aldıkları da oldu. Şu ana kadar bir kere lafını etmediler. Galatasaraylı futbolcu kardeşlerim de bilsin. Bu ay sonundan itibaren kulüpteki maddi sıkıntı sona erecek."

FutbolArena Haber Turu (30 Ekim 2020)