comScore

Galatasaray Galatasaray

Levent Nazifoğlu, Eren Derdiyok gerçeğini açıkladı

20 Eylül 2016, Salı 00:46
Levent Nazifoğlu, Eren Derdiyok gerçeğini açıkladı

Levent Nazifoğlu, Eren Derdiyok'un Kasımpaşa kontratındaki gerçeği açıkladı.

FutbolArena - Galatasaray yöneticisi Levent Nazifoğlu, Beyaz TV ekranlarında katıldığı Derin Futbol programında dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

EREN İDDİASINA CEVAP VERDİ
"Eren Derdiyok'un sözleşmesinde 2.5 milyon Euro'ya serbest kalır maddesine rağmen 4 milyon Euro verdiğiniz doğru mu?" sorusuna cevap veren Nazifoğlu, 'Sizce öyle şey olabilir mi? Biz 50 bin lira az ödeme peşindeyken 1.5 milyon Euro fazla ödemiş olabilir miyiz? Sadece Turgay Ciner 2.5 milyon Euro'ya bırakacak diye bir dedikodu vardı, kendisiyle konuştuğumuzda böyle bir şeyin olmadığını söyledi. Eren'in kontratını da gördük, böyle bir madde yok." ifadelerini kullandı.

HAMİT ALTINTOP VE AZİZ YILDIRIM AÇIKLAMASI

Hamit'in kadro dışı bırakılması hakkında konuşan Nazifoğlu, "Bir şeyler oldu ama uzatmamak lazım. Aile arasında hallettik." sözlerini sarf etti.

Aziz Yıldırım ile aralarının açık olduğu iddiasına cevap veren Nazifoğlu, "Aziz Yıldırım biraz agresif tavır takınıyor. Eğer biraz yumuşarsa aramız düzelir. Onun tavrına bağlı." dedi.

Levent Nazifoğlu, Fenerbahçe değerlendirmesinde "Fenerbahçe 1-2 galibiyetle toparlar. Şampiyonluk yarışında en güçlü aday demeyeyim de, aday olarak söyleyebilirim. Fenerbahçe büyük bir camia. Öyle 1-2 mağlubiyetle yıkılacak camia değil." ifadelerini kullandı.

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.