comScore

Galatasaray Galatasaray

Levent Nazifoğlu: ''Derbiyi kazanmak istiyoruz''

22 Şubat 2017, Çarşamba 13:10
Levent Nazifoğlu: ''Derbiyi kazanmak istiyoruz''

Galatasaray Sportif AŞ Yöneticisi Nazifoğlu, Pazartesi günü Türk Telekom Arena'da oynanacak olan Beşiktaş mücadelesini mutlaka kazanmaları gerektiğini söyledi

FutbolArena - Galatasaray Sportif AŞ Yöneticisi Nazifoğlu, Pazartesi günü Türk Telekom Arena'da oynanacak olan Beşiktaş mücadelesini mutlaka kazanmaları gerektiğini söyledi.

AA'da yer alan habere göre, Beşiktaş karşısında kazanmaktan başka bir şey düşünmediklerini belirterek, "Beşiktaş derbisinde hedef mutlak 3 puan. Şampiyonluk yarışı için galibiyet şart." dedi
''TRİBÜNLERİN DOLACAĞINA İNANIYORUM''

"Derbide tribünlerimizin dolacağını düşünüyorum. Taraftarlarımız 90. dakikaya kadar bizi desteklesin. Takımımız bu desteği hak ediyor. Süper Lig'in, Türkiye Kupası'nın en fazla şampiyon olan takımıyız. Yurt içinde ve yurt dışında başarılarımız ortada. Taraftarlarımız takıma biraz daha kredi açsın." 

''IGOR TUDOR İLE GÜZEL BİR ENERJİ GELDİ''

"Tudor'la birlikte hem agresiflik hem de güzel bir enerji geldi. Çok enerjik bir takım olduk. Daha organize bir görüntü çiziyoruz. İdmanlar da oldukça disiplinli geçiyor. Şu anda hava gayet güzel."

''BRUMA'YI KAZANACAĞIZ''

"Bruma'nın kendisinin meydana getirdiği bir olaydı bu. Bruma genç bir oyuncu ve böyle hatalar yapabilir. Bruma'yı kazanacağız. Takımımızın önemli isimlerinden biri." 
 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)