comScore

Galatasaray Galatasaray

Levent Nazifoğlu: 'Bruma 40-50 milyon Euro'yu görür'

05 Eylül 2016, Pazartesi 16:09
Levent Nazifoğlu: 'Bruma 40-50 milyon Euro'yu görür'

Galatasaray Sportif A.Ş yöneticisi Levent Nazifoğlu, gündemdeki konularla ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Galatasaray Sportif A.Ş yöneticisi Levent Nazifoğlu, transfer döneminde yaşanan gelişmeler ve takımın son durumuyla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Levent Nazifoğlu futbolculara verilen para cezalarının ertelenmediğini ve cezaların geçerli olduğunu söyledi.
"SELÇUK İNAN BİZİM KAPTANIMIZ"

Radyospor'a konuşan Nazifoğlu, "Akılcı transferler yaptığımızı düşünüyorum. Kombine sayımız 7 bindi, 15 bine yükseldi. De Jong'u Riekerink çok istedi. Hamza hoca da çok istemiş geçen yıl fakat alınamamış. Orta sahada Selçuk'un diğerlerinden daha az forma şansı olduğunu düşünmüyorum. Selçuk İnan bizim kaptanımız ve kendisiyle ilgili en ufak bir sorunumuz yok" dedi.

"BRUMA 40-50 MİLYON EURO"

Bruma için transfer döneminde 7,5 milyon Euro'luk teklif geldiğini söyleyen Levent Nazifoğlu, "Muslera için resmi bir teklif gelmedi. Bruma için PSV'den 7,5 milyon Euro teklif edildi. Bruma'yı satmayı düşünmüyoruz. Bruma, yaşının Messi'si. Hem de açık ara. Avrupa pazarında 40-50 milyon Euro'yu görür" ifadelerini kullandı.

"MEHMET TOPAL'I İSTEDİK"

Fenerbahçe'den Mehmet Topal'ı istediklerini de dile getiren Nazifoğlu, "Fenerbahçe, Mehmet Topal ile anlaşamasaydı biz devreye girecektik. Kendisine de söylemiştik. Arda'nın şu an Barcelona'da oynaması daha önemli. Biraz daha orada dursun. Sonra çok da geç olmadan yuvasına dönsün" dedi.

Levent Nazifoğlu ayrıca şampiyonluktaki rakipleriyle ilgili olarak, "Şampiyonluktaki en büyük rakibimiz Beşiktaş. Fenerbahçe'yi de yabana atamayız. Başakşehir ve Konya da diğer rakiplerimiz"değerlendirmesini yaptı.

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.