comScore

Galatasaray Galatasaray

Levent Nazifoğlu, "Şaşıranların vizyonları küçük"

02 Ekim 2016, Pazar 18:34
Levent Nazifoğlu,

Galatasaray'ın Antalyaspor galibiyetinin ardından Levent Nazifoğlu önemli açıklamalar yaptı.

FutbolArena - Galatasaray sahasında ağırladığı Antalyaspor'u 3-1'le geçerken maç sonunda Levent Nazifoğlu önemli açıklamalar yaptı. "Taraftar varsa maç güzel oluyor. Belki de maçı çeviremeyecektik. Onların desteği ile maçı çevirdik." diyen Nazifoğlu, "Bütün statta 1-0 mağlupken maçı çevireceğimize emindik. Herkes inanıyordu. Sanki Antalyaspor da maçı çevireceğimize inanıyordu." şeklinde konuştu.

LEVENT NAZİFOĞLU: "PODOLSKİ BİR DÜNYA YILDIZI"
Taraftarı, teknik heyeti ve futbolcuları kutladığını söyleyen Nazifoğlu, Podolski için de "Podolski yeni döndü. Hazır olmamasına rağmen 2 gol birden attı. Podolski, Podolski'dir. O bir dünya yıldızı." dedi.

Takımın gidişatıyla ilgili de konuşan Nazifoğlu, "Geçen yıl kötü bir sezon geçirdik. Geçen seneden alınan dersler de var. Çok dikkatliyiz. Bu senede her şey yolunda gidiyor." dedi.

"ŞAŞIRANLARIN VİZYONLARI KÜÇÜK"

Şampiyonlar Liginde final oynayacak bir kadro kuracaklarını yineleyen Nazifoğlu, "Biz Şampiyonlar Ligi'nde yarı final oynadık. Süper Kupayı da kazanmadık mı? Bizim hedefimiz bu. Bunda şaşırılacak birşey yok. Buna şaşıranların demek ki vizyonu küçük. Bir şey demiyorum." şeklinde konuştu.

Gündüz maçlarını desteklediklerini de vurgulayan Nazifoğlu, Federasyon böyle bir uygulamaya giderse memnun oluruz dedi.

"SELÇUK İNAN MÜKEMMEL OYNADI"

Selçuk İnan ile iglili bir soru üzerine "Mükemmel oynadı. 20. kere söylüyorum. Selçuk ilk geldiği sene performansı yüksek olduğu için herkes onu bekliyor. Bugün de ilk geldiği performansa yakın bir futbol oynadı. Kaptanımız, en önemli futbolcumuz. Kendisiyle hiçbir sorunumuz olmadı." cevabını verdi.

Nazifoğlu Burak Yılmaz'ın maçı izlemeye gelmesiyle ilgili olarak ise "Burası onun yuvası. Hiç kapıyı sormadan gir içeri dedim. O bizim kardeşimiz" dedi.

FutbolArena akşam haberlerit uru (16 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.