comScore

FutbolArena TV

Levent Nazifoğlu'ndan istifa sonrası şok Dursun Özbek açıklaması

19 Mart 2017, Pazar 14:14

FutbolArena - Galatasaray'da görevinden istifa eden Levent Nazifoğlu ilk kez konuştu. A Spor'a bağlanan Nazifoğlu, FutbolArena'yı da doğrularken, istifa kararı almasındaki gerekçeleri dile getirdi. 

Galatasaray'da Levent Nazifoğlu istifa etme sebebini açıkladı


Galatasaray'daki görevinden istifa eden Levent Nazifoğlu, A Spor canlı yayına bağlanarak görevi neden bıraktığını açıklarken, oldukça samimi itiraflarda bulundu. 

"GALATASARAY'DA MASKELİ BALO OYNANIYOR"

"Şöyle oldu, böyle oldu demeyeceğim. Gerçekten çok yoruldum. Her gün yalanlarla uğraşmaktan yoruldum. Galatasaray'da maskeli balo oynanıyor ve ben bu maskeyi takmayacağım. Kötülüklerle baş edemedim. Aileme vakit ayırmaya karar verdim. Kimse benim istifamı benden istemedi. Benim şahsi, hür irademle aldığım karardır."

"TARAFTAR DERS ALMALI"

"Bundan sonra ne olacağını bilmiyorum ve fazla ilgilenmiyorum. Bu yaşanan olaylardan taraftar ders almalı. Galatasarayımızı korumaya alırlar. Kendi şahsi çıkarlarını değil, şahsi egolarını değil, kulübün çıkarlarını ön plana alırlar. Galatasaray artık bu tip çarpışmalardan yara alacak durumda değil."

"TUDOR'A ŞANS VERMELİ"

"Taraftar olarak kanaatimi söyleyebilirim. Tudor'a sezon başı çalışma imkanı verilmeli. Kendi kurduğu takımla çalışmalı. Bir taraftar olarak düşünüyorum."

"DURSUN ÖZBEK'E KIRGINLIĞIM YOK"

"Dursun başkan Galatasaray'ı düze çıkaracak karaktere sahip bir başkan. Dürüstlüğüne kefilim. Ancak rahat bırakılmalı. Rahat bırakılmıyor. Özellikle dış etkenlerden tabi ister istemez etkileniyor. Eğer rahat bırakılırsa Galatasaray'ı kaostan çıkaracağına yürekten inanıyorum. Kırgınlığım yok."

"DURSUN ÖZBEK'İ YÖNETİMDEN İKİ İSİM ZOR DURUMDA BIRAKIYOR"

"Yönetimden 2 isim vereyim ama neyse vermeyim. O kişiler başkanı zor durumda bırakıyor. Ancak bundan sonra polemik yaratacak konularda olmak istemiyorum. Görevdeyken birçok konu hakkında konuşuyordum. Belki düzelir bu işler diye ama düzelmedi. Artık köşeme çekilip taraftar olarak Galatasaray'ı izleyeceğim."

LEVENT NAZİFOĞLU FUTBOLARENA'YI DOĞRULADI

Nazifoğlu yayının sonlarına doğru Trabzon'a gitmemesinin Alper Narman hakkında yaptığı sivri açıklamalar mı sebep oldu sorusunu büyük oranda onaylarken, FutbolArena'nın 17 Mart Cuma günü aktardığı haberi de doğrulamış oldu. (DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN)

Galatasaray Videoları