comScore

FutbolArena TV

Levent Eriş: 'Takımın geriye yaslanma problemi var'

19 Mart 2017, Pazar 00:39

Mersin İdmanyurdu Teknik Direktörü Levent Eriş, Balıkesirspor maçının ardından takımının öne geçtikten sonra geriye yaslanma problemi yaşadıklarını söyledi.

İlk devre buldukları 3 golle iyi bir oyun sergilediklerini belirten Eriş, "İkinci devrede nasıl durulması gerektiğini maalesef ki gösteremedik. Buradan 3-0 gibi bir skoru yakaladıktan maçın 3-3 dönmesi çok üzücü. Can havliyle burada mücadele eden takımımız var. Kırmızı kart yedik. Orta sahada en çok koşan oyuncumuzu kaybettik. Ve daha çok geriye yaslanmaya başladık" dedi.

Takıma geleli 2 hafta olduğunu söyleyen Mersin İdmanyurdu Teknik Direktörü Levent Eriş, "2 haftadan beri çırpındığım tek şey var. Biz öne geçeriz eyvallah. Öne geçtikten sonra geriye yaslanma adına maalesef ki problem yaşayan bir takımız. Bu hastalığımızı geçen hafta da söylemiştim. Bunu çözmenin mücadelesini veriyoruz ama geçmişten gelen bazı alışkanlıklar var. Bu sıkıntıları atlamak elbetteki kolay değil. Biz takımımıza güveniyoruz. Daha çok maçlar ve puanlar kazanacağımızı düşünüyorum. Biz ligde kalmanın mücadelesini sonuna kadar sürdüreceğiz" şeklinde konuştu.

Mersin İdmanyurdu Videoları