comScore

Galatasaray Galatasaray

Leven Tüzemen, Galatasaray'ın yeni teknik direktörünü açıkladı

12 Şubat 2017, Pazar 23:20
Leven Tüzemen, Galatasaray'ın yeni teknik direktörünü açıkladı

Leven Tüzemen, locada duyduğu bilgiye göre Hasan Şaş'ın Salı günü göreve başlayacağını iddia etti.

FutbolArena - A Spor yorumcusu Levent Tüzemen, Galatasaray'ın 2-1 mağlubiyetiyle sona eren Kayserispor maçının ardından canlı yayına bağlanarak gündem yaratacak açıklamalarda bulundu.

Galatasaray'ın yeni teknik direktörünü duyuran Leven Tüzemen, locada duyduğu bilgiye göre Hasan Şaş'ın Salı günü göreve başlayacağını iddia etti.
'HASAN ŞAŞ EKİP KURARAK GELECEK'

Tüzemen açıklamasında "Galatasaray yönetiminin yerinde olsam Riekerink'i bugünden sonra Florya'ya bile sokmam. Şu an bana bile gelen ağır taraftar tepkisine bakılırsa eğer Galatasaray'ın bu aşamada bir operasyon yapması lazım. Taraftarlar lisanslı ürün bile almayacaklarını söylüyorlar. Bana locadan gelen bilgiye göre Hasan Şaş, Salı günü Galatasaray'daki teknik direktörlük görevine başlayacakmış. Ben locada maçı izledim. Raşit Çetiner yanında olmayacak diye duydum. Yani Hasan Şaş kendi ekibini oluşturup, onlarla beraber gelecekmiş. Tabii bu ekibin dışında öncelikli olarak Sneijder'i de ikna etmeleri gerekir. Çünkü Riekerink'in Galatasaray'daki varoluşunun en büyük etkeni Sneijder." ifadelerini kullandı.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)