comScore

FutbolArena TV

Levan Shengelia: "Üst sıralar için her maç ciddi şekilde mücadele etmemiz gerekiyor"

18 Ekim 2019, Cuma 18:19

İttifak Holding Konyaspor'un genç oyuncusu Levan Shengelia takım olarak yukarılara tutunma adına çok önemli bir maça çıkacaklarını ve kazanmak istediklerini söyledi.

İttifak Holding Konyaspor'un bugünkü yaptığı antrenman öncesinde açıklamalarda bulunan Gürcü oyuncu Levan Shengelia, “Öncelikle kariyerim açısından İttifak Holding Konyaspor'a gelmem çok önemli bir deneyim oldu. Çünkü çok iyi bir takıma geldim. İlk geldiğim zamanlarda biraz bocalayacak gibi oldum. Çünkü yeni bir takım, yeni takım arkadaşlarım ve çalışanlar olsun sıkıntı yaşayacağımı düşündüm. Ama buradaki gerçekten güzel arkadaşlıktan sonra adaptasyon durumunu çok çabuk tamamlayıp özgüveni de kazandım. Kendi açımdan mutluyum ve takıma adapte olduğumu düşünüyorum” diye konuştu.

Ligin 8.haftasında Pazartesi günü oynayacakları BtcTurk Y.Malatyaspor maçı ile ilgili de açıklamada bulunan Levan Shengelia “Bizim açımızdan çok önemli bir müsabaka olacak. Çünkü lig tablosuna bakacak olursanız bütün takımlar birbirlerine yakınlar. Maçın önemini biliyoruz ve bu maçta kesinlikle galip gelmek istiyoruz ve maçın önemini biliyoruz. Yukarılara tutunmak istiyorsak ciddi bir şekilde çıkıp mücadele etmemiz gerekiyor. Kazanmak istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Atiker Konyaspor Videoları