comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Lens: 'Performansımın %60'ını gösterebildim'

06 Ekim 2016, Perşembe 09:25
Lens: 'Performansımın %60'ını gösterebildim'

Fenerbahçe'de son maçlarda sergilediği performansla alkış toplayan Jeremain Lens açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Fenerbahçe'de transferin son günlerinde kadroya katılan ve son maçlarda özellikle yaptığı asistlerle dikkat çeken Jeremain Lens, Hollandalı gazetecilere son durumuyla ilgili açıklamalar yaptı.

"HENÜZ %100 HAZIR DEĞİLİM"
Sabah'ta yer alan habere göre Jeremain Lens'in açıklamaları şu şekilde:

"Sezon başı Sunderland ile yaşadığım sıkıntılı transfer süreci nedeniyle takımda fazla şans bulamadım. Psikolojik olarak zor dönemler yaşadım. Bu durum benim fiziksel olarak da hazır hale gelmemi geciktirdi. Tam kendimi bulurken Feyenoord maçındaki sakatlık geldi ve bu canımı sıktı.

Şu an gerçek performansımın yüzde 60'ını gösterebildim. Yaşadığım sakatlık zaman kaybettirecek. Ama kısa zamanda yüzde 100'e ulaşacağıma inanıyorum. Fenerbahçe'de her şey çok iyi gidiyor. Özellikle taraftarla aramda güzel bir bağ var. Bunu daha da güçlendireceğim.

Bazen bana haksızlık yapıldığını düşündüğüm zamanlar oldu. Ama o dönemde çok hazır durumda değildim. Şimdiki amacım düzenli forma giyerek yüzde 100 performansa ulaşmak. Bunu yakaladığımda zaten benim Milli Takım'da olmamı kimse engelleyemez. Direkt olarak 11'de oynarım."

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.