comScore

Leicester City Leicester City

Riyad Mahrez, Manchester City sessizliğini bozdu: "Artık düşünmeyeceğim"

09 Mart 2018, Cuma 00:34
Riyad Mahrez, Manchester City sessizliğini bozdu:

Sessizliğini İngiltere basınından Sky Sports'a bozan Riyad Mahrez, "Manchester City herkes için iyi bir fırsat ama artık geçmişte kaldı." dedi.

FutbolArena Dış Haberler - Devre arası transfer döneminde Manchester City'e gitmesine izin verilmeyen Riyad Mahrez, Leicester City'deki sorununu aştığını işaret eden açıklamalar yaptı.
 

Riyad Mahrez, Leicester City ve Manchester City açıklamaları


Sessizliğini İngiltere basınından Sky Sports'a bozan Riyad Mahrez, "Takımdan uzak kaldım çünkü düşünmek için zamana ihtiyacım vardı. Benim için zor bir durumdu. Manchester City herkes için iyi bir fırsat ama artık geçmişte kaldı. Ben bu konuyu yeniden konuşup transfer dönemi günlerime dönmek istemiyorum. Artık takım için elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım. Önüme bakıyorum. Yaşananlardan her zaman pişmanlık duyacağım ama bunun en iyi şey olduğunu düşündüm. Kulüple her zaman iletişim halindeydim. Kulüp bu durumu çok iyi idare etti. Takım arkadaşlarımın ve kulübümün arkamda olduğunu hissettim. Sezon sonu ayrılma ihtimalimi artık düşünmeyeceğim. Gideceğim ya da kalacağım diyemem. Yaz aylarında teklifler gelirse kulüple konuşuruz. Şu anda Leicester City oyuncusuyum" ifadelerini kullandı.

Cezayirli yıldız devre arasında Manchester City'e transferinin gerçekleşmemesi nedeniyle kayıplara karışmış ve ceza almasına rağmen idmanlara çıkmamıştı.
Premier Lig ile ilgili tüm gelişmeleri Premier Lig Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"