comScore

Leicester City Leicester City

Merih Demiral'ın sakatlığı tüm planları bozdu

14 Ocak 2020, Salı 18:19
Merih Demiral'ın sakatlığı tüm planları bozdu

Merih Demiral'ın Roma maçında sakatlanması Leicester City menajeri Brendan Rodgers'ın planlarını bozdu. Çağlar ile Merih'i savunmada düşünen deneyimli teknik adam transfer ve kadro planlamasında farklı arayışlara girdi. 

FutbolArena Dış Haberler - Merih Demiral'ın Roma maçında sakatlanarak sezonu kapatması Leicester City'nin transfer planlarını bozdu. Leicester City menajeri Brendan Rodgers'ın sezon sonuna kadar kiralanmasını istediği Merih Demiral'ın sakatlığı İngiliz ekibinin planlarını bozdu. 

Leicester City dışında Premier Lig'den Everton, Arsenal ve Manchester City'nin de izlediği Merih Demiral'da en fazla ısrar eden teknik direktörlerin başında Brendan Rodgers geliyordu. Brendan Rodgers geçtiğimiz günlerde Merih Demiral'ın transferiyle ilgili yöneltilen soruya, "Çok yetenekli ve defansif anlamda gerçekten agresif ve büyük vasıfları olan bir futbolcu." ifadelerini kullanmıştı. 
 

Merih Demiral, EURO 2020 kadrosunda olacak mı?


Juventus forması giyen Merih Demiral, son maçta gol attıktan dakikalar sonra ağır bir sakatlık yaşadı. Stadyumu koltuk değnekleri ile terk eden milli futbolcumuzun ön çapraz bağlarının koptuğu ve sezonu kapattığı bildirildi. Bu gelişme sonrası Merih Demiral'ın EURO 2020'ye yetişme durumu merak konusu oldu.
F

"AVRUPA ŞAMPİYONASI'NDA GÖRÜŞÜRÜZ"

Sosyal medyadan açıklama yapan Merih Demiral, "Dün yaşadığım talihsiz sakatlığın ardından desteklerini esirgemeyip yanımda olan herkese çok teşekkür ederim. Avrupa Şampiyonası'nda görüşmek üzere" ifadelerini kullandı.

Transfer Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!