comScore

Leicester City Leicester City

Merih Demiral Leicester'a mı gidiyor? Brendan Rodgers'a soruldu

05 Ocak 2020, Pazar 18:32
Merih Demiral Leicester'a mı gidiyor? Brendan Rodgers'a soruldu

Leicester City menajeri Brendan Rogers, Merih Demiral'ın transferiyle ilgili açıklamada bulundu. 

FutbolArena Dış Haberler - İngiltere Premier Lig'de başarılı bir sezon geçiren Leicester City'de menajer Brendan Rodgers, Ocak ayı transfer dönemi hakkında açıklamalarda bulundu. 

Transfer döneminde ne yapacaklarını bildiklerini ve kadroyu güçlendirme doğrultusunda çalışmalarının devam ettiğini söyleyen Rodgers, Merih Demiral ile ilgili gelen soruya da yanıt verdi. 
"TRANSFER DÖNEMİNDE NE YAPMAK İSTEDİĞİMİZİ BİLİYORUZ"

Transfer döneminde ne yapmak istediğimizi biliyor ve ona göre çalışmalarınızı sürdürüyor. Güçlenmeliyiz. Tabi ki bu dönemde söylentiler var ve bu söylentiler de devam edecek. 

"MERİH DEMİRAL YETENEKLİ BİR OYUNCU"

Merih Demiral ile ilgili gelen soruya yanıt veren Brendan Rodgers, "Merih Demiral yetenekli bir oyuncu. Buna fazla eklenecek bir şey yok." diye konuştu. 


 

Transfer Haberler: Merih Demiral, Juventus'tan aryılacak mı?


Sky Italia'da yer alan habere göre Leicester City, Merih Demiral için 30 milyon euroluk teklif yaptı ancak Juventus bu teklifi reddetti. Borussia Dortmund'un da yaptığı 40 milyon euroluk teklifin reddedildiği belirtildi. Merih için Leicester'ın inadının devam ettiği ve ayrıca Arsenal ile Manchester United'ın da talip olduğu kaydedildi.


Transfer Haberleri FutbolArena'da!

Bilyoner'den 5.000 TL BilyonPuan HEDİYE!