comScore

Leicester City Leicester City

'Çağlar'ın gözünü hiçbir şey korkutmuyor'

31 Ekim 2019, Perşembe 12:12
'Çağlar'ın gözünü hiçbir şey korkutmuyor'

Leicester City Menajeri Brendan Rodgers, Çağlar Söyüncü ile ilgili övgü dolu ifadeler kullandı.

FutbolArena Dış Haberler - İngiltere Premier Lig'de bu sezon adından sıkça söz ettirmeyi başaran milli futbolcumuz Çağlar Söyüncü ile ilgili Leicester City Menajeri Brendan Rodgers övgü dolu ifadeler kullandı. Sky Sports ile özel bir röportaj gerçekleştiren Rodgers, Çağlar Söyüncü'nün hiçbir şeyden korkmadığını söyledi. 

"İLK ANTRENMANINDA NE KADAR İYİ BİR OYUNCU OLDUĞUNU ANLADIM"
"İlk bakışta dürüst olmak gerekirse Çağlar'ın risk alabilecek ve hata yapabilecek biri gibi göründüğünü düşündüm. Fakat ilk antrenmanda ne kadar iyi bir futbolcu olduğunun farkına vardım. İlk etapta 4. stoperimiz olmasına rağmen bundan etkilenmedi ve çalışmaya devam etti. Beni en çok etkileyen yönü buydu."

"HİÇBİR ŞEYDEN KORKMUYOR"

"Çağlar'ın gözü hiçbir şeyden korkmuyor. İnanılmaz oynuyor ve oynadıkça da tecrübe kazanıyor. Old Trafford'da veya Anfield'da oynaması onu korkutmuyor. Açık alanda da iyi, ilk hamle konusunda da. Topu bilinçli şekilde uzaklaştırıyor. Şu anda dünyanın en iyi hücum oyuncularına karşı oynuyor ve zaman zaman zorlanıyor. Old Trafford'da penaltı yaptırdı ama bunları aşabilecek bir futbolcu."

Son dakika İngiltere Premier Lig Haberleri FutbolArena'da!


20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!