comScore

LC Waikiki kaçırılmayacak kampanyalar! (LC Waikiki indirimleri 25-26 Ağustos)

25 Ağustos 2018, Cumartesi 12:05
LC Waikiki kaçırılmayacak kampanyalar! (LC Waikiki indirimleri 25-26 Ağustos)

LC Waikiki indirimlerinde birbirinden cazip kampanyaları kaçırmayın! LC Waikiki her hafta birçok ürünlde indirim fırsatları uygulayarak giyimden ayakkabıya, makyaj malzemelerinden takı ve aksesuar ürünlerine kadar birçok üründe indirim uyguluyor. LC Waikiki indirimleri, LC Waikiki kampanyaları ve LC Waikiki fırsatları 25 Ağustos'ta neler olacak? 

LW Waikiki indirimleri, LW Waikiki kampanyaları için haberimizi hazırladık! Birbirinden cazip ürünlerin yer aldığı LW Waikiki mağazalarında bu hafta sonu indirim fırsatları uygulanacak. LW Waikiki ​​​​​​​ kampanyaları 25 Ağustos ürünlerinde öne çıkanlar neler? LW Waikiki hafta sonu indirimleri, LW Waikiki kampanyaları ve LW Waikiki ürünleri için haberimize göz atabilirsiniz. 

LW Waikiki ürünleri arasında kadın, erkek, çocuk, genç ve bebekler için çok sayıda ürünler mevcut. LW Waikiki giyim, LW Waikiki aksesuar, LW Waikiki ayakkabı gibi birçok ürün grubunda uygulanan LW Waikiki indirimlerinden haberdar olmak için doğru adrestesiniz. 
 

LW Waikiki indirimli ürünler neler? (LW Waikiki kampanyaları 25-26 Ağustos)


Uzun yıllardır hizmet vermekte olan LW Waikiki mağazalarında pantolonlar, tişörtler, ayakkabılar, makyaj malzemeleri, kişisel bakım ürünleri, takım elbiseleri, deri ceketleri LW Waikiki kabanları, LW Waikiki yelekleri, LW Waikiki plaj giyimleri, LW Waikiki gömlekleri gibi birçok ürün mevcut. LW Waikiki markasında çanta, şapka, gözlük, cüzdan gibi birçok aksesuar ürünleri de satışa sunuluyor. 
LC WAİKİKİ 25-26 AĞUSTOS İNDİRİM VE KAMPANYALARI İÇİN TIKLAYIN


 

LW Waikiki ne zaman kuruldu? LW Waikiki hangi illerde var?


LC Waikiki, 1988 yılında Fransa'da çıktığı marka yolculuğuna, 1997 yılından beri LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Ticaret A.Ş. çatısı altında Türk markası olarak devam etmektedir.

“İyi giyinmek herkesin hakkı” felsefesi ile bugün 38 ülkede 882 mağazada uygun fiyata kaliteli ürünler sunarak müşterilerine ulaşılabilir modanın keyfini yaşatmaktadır.

LC Waikiki, 2009 yılında ilk adımını Romanya'da atarak başladığı yurt dışı yatırımları ile “2023 yılına kadar Avrupa'nın en başarılı üç moda perakendecisinden biri olmayı'' hedeflemektedir.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"