comScore

Kylie Jenner'in bebeği kimden? Kylie Jenner'in sevgilisi kim? (Kylie Jenner kimdir, kaç yaşında, nereli, ne iş yapar?)

04 Mayıs 2018, Cuma 13:06
Kylie Jenner'in bebeği kimden? Kylie Jenner'in sevgilisi kim? (Kylie Jenner kimdir, kaç yaşında, nereli, ne iş yapar?)

Genç yaşta anne olan Kylie Jenner'in bebeğinin sosyal medyadan fotoğrafının paylaşılması üzerine Kylie Jenner'in bebeği korumadan mı? sorusu magazin dünyasında sorulmaya başlandı. Kylie Jenner'in bebeği kimden, Kylie Jenner'in sevgilisi ve Kylie Jenner kimdir, kaç yaşında, nereli, ne iş yapar? sorularının cevaplarını haberimizde bulabilirsiniz. 

FutbolArena - Kylie Jenner'in bebeği kimden? Sosyal medya ve internet ortamında genç yaşta anne olan Kyle Jenner'in bebeğinin kimden olduğunu merak etti ve bunun üzerine Kylie Jenner'in bebeğinin büyümeye başladıkta Kylie Jenner'in bebeğinin Uzak Doğulu korumasına benzemeye başlaması, Kylie Jenner'in bebeği korumadan mı? sorusu magazin dünyasında sorulmaya başlandı. Kylie Jenner'in bebeğinin kimden olduğu sorusuyla birlikte Kylie Jenner kimdir, kaç yaşında, nereli, ne iş yapar? sorularının cevaplarını haberimizin devamından bulabilirsiniz. 


Kylie Jenner kimdir?


Tam ismi ile Kylie Kristen Jenner, 10 Ağustos 1997 yılında Los Angeles'te dünyaya geldi. Bruce Jenner ve Kris Jenner'ın kızıdır. Kendall Jennerin küçük kardeşi ve Kourtney Kardashian, Kim Kardashian, Khloe kardashian ve Rob Kardashian adında 4 üvey kardeşi, baba tarafından ise 4 üvey kardeşi daha vardır.


Kylie Jenner'in bebeği son dakika haberleri (4 Mayıs 2018 Cuma)


Genç yaşta anne olan Kylie Jenner, rapçi sevgilisi Travis Scott'tan bir kız çocuğu sahibi oldu. Travis Scott, Kylie Jenner'a doğum hediyesi olarak tam 1.4 milyon dolarlık Ferrari marka araba aldı. Kylie Jenner, küçük bir servet değerinde olan bu hediyeyi, çektiği video ile sosyal medyada hayranlarıyla paylaştı. Sosyal medya hesabından kızı Stormi'nin fotoğraflarını da paylaşmaya başlayan Kylie Jenner hayranlarının kafasını karıştırdı. Çünkü Kylie'nin kızı büyüdükçe sevgilisi Travis'e değil de Uzak Doğulu korumasına benzemeye başladı.


 

Traviss Scott kimdir?


Jacques Webster, bilinen adıyla Travis Scott, 30 Nisan 1992 yılında Amerika'nın Houston şehrinde dünyaya geldi. Houston'ın dışında Missouri bölgesinde büyüyen Scott, çocukluğunu anneannesiyle birlikte geçirdi. The University of Texas at Austin isimli üniversiteyi bıraktı ve müzik kariyerine yoğunlaştı.
Tüm Aktüel Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"