comScore

KYK başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? KYK burs başvuruları başladı mı? KYK başvuru sonuçları 

11 Eylül 2018, Salı 08:13
KYK başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? KYK burs başvuruları başladı mı? KYK başvuru sonuçları 

2018 KYK başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? KYK yurt sonuçları açıklandı mı? 2018 KYK yurt başvuru sonuçları ile iligli tüm detaylar haberimizde.

2018 Üniversite kayıtlarının başlaması ile birlikte E-Devlet üzerinden KYK başvuruları alınmaya başlandı. Yurt başvurusu yapmak isteyen öğrenciler için bugün son gün. KYK yurt başvurusu yapana öğrenciler bu kez KYK yurt başvuru sonuçlarını beklemeye geçti. KYK yurtlarında öğrenim hayatları boyunca kalacak olan öğrencilerin bir numaralı ana gündem maddesi KYK yurt başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? sorusu oldu. İşte KYK başvuru sonuçlarının açıklanacağı tarih.


2018 KYK başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? 


Üniversite hayatları boyunca barınacakları yer için KYK yurt başvurusu yapan binlerce öğrenci gözünü bu kez KYK yurt başvuru sonuçlarına çevirdi. Binlerce öğrenci her gün internet ortamında 2018 KYK yurt başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? sorusuna yanıt arıyor. KYK yurt başvurusu için bugün son gün. Son gün kayıtların tamamlanması ile birlikte KYK yurt başvurusu hakkı kazanacak öğrencilerin ataması yapılacak.

KYK BAŞVURULARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?
KYK başvuruları tamamlanması ardından gözler KYK başvuru sonuçlarına çevrildi. KYK başvuru sonuçları ile ilgili henüz net bir tarih verilmiş değil. KYK başvuru sonuçlarının Eylül ayı içerisinde açıklanması bekleniyor.
 

E-DEVLET KYK BAŞVURU EKRANI İÇİN TIKLAYIN

FutbolArenaakşam haberleri turu (20 Mayıs 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.