comScore

Kuzgun son bölüm full tek parça Star TV izle (Kuzgun 19. yeni bölüm İZLE)

02 Ekim 2019, Çarşamba 00:58
Kuzgun son bölüm full tek parça Star TV izle (Kuzgun 19. yeni bölüm İZLE)

Kuzgun 19. bölüm izle. Star Tv Kuzgun yeni bölüm izle. Kuzgun son bölüm izle. Star Tv Kuzgun yeni bölüm full izle gibi aramaların sonuçları haberimizde.

Star TV kanalında Kuzgun dizisinin yeni bölümü 1 Ekim 2019 Salı akşamı yayınlandı. Kuzgün dizisinin yeni bölümünü merak edenler Kuzgun yeni bölüm izle, Kuzgun 19. bölüm izle. Kuzgun son bölüm izle. Kuzgun yeni bölüm full izle sorgularını yaptı. Peki Kuzgun son bölüm olan Kuzgun 19. bölümde neler oldu? Meryem, Neşe'nin verdiği mektup karşısında hayatının en büyük şokunu yaşadı. Kuzgun, annesinin sakladığı büyük sırrı öğrenecek mi?
 

Kuzgun son bölümde neler olmuştu? (Kuzgun dizisi özet)


Kuzgun'un kentsel dönüşüm projesinde Ferman'la ortak olması Kuzgun ile Ferman arasındaki savaşı resmen başlatır. Artık her arenada bu iki isim karşı karşıya gelecektir. Kuzgun'un kendisini ortaklığa mecbur etmesinin acısını Ferman üst üste hamlelerle çıkarır. Kuzgun, önce Dila, ardından da Ferman ile önemli yüzleşmeler yaşar.

Güneş'in Kuzgun'un hayatında kalmak için söylediği yalan, çok büyük tehlikelere gebedir. Dila, bu süreci sessizce izlemeyecektir. Ferman'ın geçmişine, ailesine dair Dila'yla paylaşacağı anlar, Dila'nın Ferman'la ilişkisinde yeni bir dönem aralar. Bu sırada Kuzgun ile Ferman arasındaki savaş ailelere sıçrar. Bir yandan ailesi, diğer yandan mahallesi için savaşan Kuzgun, kendini farkında olmadan geri dönüşsüz bir yolun içinde bulur. Kuzgun ile Ferman arasındaki savaşın her geçen gün şiddetlendiğini fark eden Neşe, bu savaşa bir son vermek için çok radikal bir hamlede bulunur. Neşe'nin yıllardır herkesten sakladığı mektubun sırrı ortaya çıkacaktır.

 

Kuzgun dizisi oyuncuları


Kuzgun
Barış Arduç

Dila
Burcu Biricik

Derviş
Settar Tanrıöğen

Meryem
Hatice Aslan

Rıfat
Levent Ülgen

Ali
Aytek Şayan

Kartal
Caner Şahin

Kumru
Ahsen Eroğlu

Şeref
Erdal Küçükkömürcü

Şermin
İpek Erdem

Seda
Derya Beşerler
 

Kuzgun dizisi 19. bölüm izle STAR TV


Kuzgun dizisi son bölüm olan Kuzgun 19. bölümünü kaçıranlar internet ortamında Kuzgun son bölüm izle, Kuzgun 19. bölüm izle, Kuzgun 1 Ekim son bölüm full izle, Kuzgun 1 Ekim 19. bölüm full izle, Kuzgun son bölüm full tek parça izle şeklinde arama yapmaya başladı. Kuzgun son bölüm olan Kuzgun 19. bölümünü full tek parça izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. 

KUZGUN 19. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

 

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2019)

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.