comScore

Kuzgun 5. bölüm izle (Kuzgun yeni bölüm fragmanı izle)

13 Mart 2019, Çarşamba 23:10
Kuzgun 5. bölüm izle (Kuzgun yeni bölüm fragmanı izle)

Kuzgun yeni bölüm yayınlandı mı? Kuzgun 5. bölüm izle. Kuzgun 6. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kuzgun son bölüm ve yeni bölüm fragmanı haberimizde.

 

Star Tv ekranlarında yayınlanan Kuzgun dizisinin 5. bölümü bu akşam yayınlandı. Saat 20:00 itibari ile gösterime giren Kuzgun dizisinin yeni bölümü büyük ilgi gördü. Baş rollerini Barış Arduç'un oynadığı Kuzgun dizisinin 5. bölümü izleyen dizi severler internet ortamında Kuzgun yeni bölüm izle, Kuzgun son bölüm izle, Kuzgun yeni bölüm fragmanı izle seçeneklerini araştırmaya başladı.

KUZGUN YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Bora'nın, babasını Kuzgun'un vurduğunu öğrendiği an, Kuzgun ile Bora arasındaki büyük savaşın da başladığı andır aynı zamanda. Artık hiç kimse güvende değildir. Bora, ilk hamlesini yapar ve alttan alta Kuzgun'u, avukatı olmayı kabul eden Dila'nın önüne atar. Kuzgun, Bora'nın planını sezer ve büyük bir kumar oynamaya karar verir. Bu kumarın bir ucunda özgürlüğü, diğer ucunda hapishane durmaktadır. Rıfat'la ortak iş yapmak için harekete geçen Bora'ya karşılık Kuzgun, Rıfat'a Bora'yı kontrol altında tutmasını sağlayabilecek bıçak sırtı birteklifte bulunur. Bora, Kuzgun'a karşı savaşını şiddetlendirir ve hem Meryem'e hem de Kuzgun'a büyük bir tuzak kurar. Meryem'i oyuna getirip alıkoyan Bora, onun hayatını da Kuzgun'un vereceği çok kritik bir karara bırakır. Ancak Kuzgun'un, Bora'nın bu acımasız planından haberi yoktur ve Meryem artık ölümle yüz yüzedir. Öte yandan Dila, Kuzgun'un katil olmasını öğrenmesiyle sarsılmış, öğrendiklerini Rıfat'a doğrulatmış ve adalet ile Kuzgun arasında çok zor bir tercihle karşı karşı kalmıştır. Ve şimdi, hem Kuzgun'un hem de Dila'nın alacağı kararlar, atacağı adımlar herkesin hayatını derinden etkileyecek ve bu büyük savaşın seyrini değiştirecektir. 

 

KUZGUN FULL İZLE, KUZGUN SON BÖLÜM İZLE


KUZGUN DİZİSİ KÜNYESİYapım: Ay Yapım
Yapımcı: Kerem Çatay - Pelin Diştaş
Yönetmen: Bahadır İnce
Senaryo: Burcu Görgün Toptaş - Özlem Yılmaz

STAR TV KUZGUN DİZİSİ OYUNCU İSİMLERİ

BARIŞ ARDUÇ, BURCU BİRİCİK, SETTAR TANRIÖĞEN, HATİCE ASLAN, LEVENT ÜLGEN, AYTEK ŞAYAN, CANER ŞAHİN AYSEN EROĞLU, ERDAL KÜÇÜKKÖMÜRCÜ, İPEK ERDEM, DERYA BEŞERLER
 

Star Tv Kuzgun Barış Arduç kimdir?


İsviçre'nin Scherzingen şehrinde 9 Ekim 1987 tarihinde doğup büyümüş daha sonra ailesiyle beraber Türkiye'ye kesin dönüş yapmışlardır. İlkokul eğitimini Sakarya Gölcük'te tamamlayan daha sonra Ortaokulu Bolu'da okuyan Arduç; ise son sınıftayken ailesiyle beraber İstanbul'a taşınmıştır. Liseden mezun olduktan sonra Kayserispor Akademisi'ni kazanarak ilk yıl devam etmiş ancak okula adapte olamadığı için İstanbul'a geri dönmüştür. Aktif bir şekilde dalgıçlık, futbol, basketbol, hentbol, yüzme gibi birçok spor dalıyla uğraşmıştır.Türkiye Sualtı Sporları federasyonuna bağlı olan Şile'deki sahilde 8 yıl cankurtaranlık yapmıştır; sonrasında İlk kez dizilerde oynamadan önce bir klipte oynamıştır daha sonra dizilerde oyunculuğa başladı. Paramparça isimli klipte başarılı bir çizgi çizdi. Ayla Algan ile tanışan Barış Arduç Ekol Drama da oyunculuk eğitimi alarak oyunculuğa adım atmıştır. Sadri Alışık tiyatrosunda transfer eğitimi almasından sonra; sonra 2011 yılında Dinle Sevgili ve Küçük Hanımefendi gibi dizilerde rol almıştır.

Benim İçin Üzülme dizisi ve Bugünün Saraylısı dizilerinde de rol alarak oyunculuk yönünü geliştirmiştir. 2014 Kasımda vizyona giren Deliha adlı sinema filminde rol alan Barış Arduç şu sıralar Star TV'de yayınlanmakta olan Kiralık Aşk dizisinde Ömer İplikçi karakteri ile başrol oyuncusu olarak devam etmektedir. Barış Arduç 2015 yılında Derimod firmasının da reklam yüzü olarak; reklam hayatına adım atmıştır. Barış Arduç 1.82 cm , boyunda 82 kg ağırlığındadır. Terazi burcu olan oyuncu oldukça çekici özelliklerini terazinin özelliklerinden almış.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"