comScore

Kuzgun 27 Şubat yeni bölüm izle (Kuzgun 3. bölüm Star Tv izle)

27 Şubat 2019, Çarşamba 23:38
Kuzgun 27 Şubat yeni bölüm izle (Kuzgun 3. bölüm Star Tv izle)

Star TV ekranlarında gösterime giren yeni dizi Kuzgun'un yeni bölümü internet ortamında aratılmaya başlandı. Barış Arduç'un baş rolün oynadığı Kuzgun dizisinin 3. bölümü haberimizde.

Star TV ekranlarında gösterime giren ve Barış Arduç'un baş rolünde oynadığı Kuzgun dizisi bu akşam yeni bölümü gösterime girdi. Kuzgun dizisinin 3. bölümü bu akşma saat 20:00'da Star TV ekranlarında yayınlandı. Kuzgun 3. bölüm gösterime girdikten sonra dizi severler internet ortamında Kuzgun son bölüm izle, Kuzgun full izle, Kuzgun reklamsız izle seçeneklerini aramaya başladı. 


Kuzgun 3. bölüm izle, Kuzgun 3. bölüm full izle


Kuzgun ile Kesik'i yan yana gören Dila'nın kalbi paramparça olur. Dila'nın Kuzgun'a olan güveni de yara almıştır. Ona yeniden canını emanet edecek kadar güvenip güvenemeyeceğini anlamak için, tehlikeli bir hamle yapar. Bu hamle kısa bir süreliğine duygularına yenilmeleri, sımsıkı sarılmaları ile sonuçlanır. Ama Dila, Kuzgun'u sınamaya devam edecek ve aralarında keskin bir yüzleşme yaşanacaktır. Meryem, yıllar sonra ilk kez Rıfat'ın karşısına çıkar ve ikili arasında kelimenin tam anlamı ile bir söz düellesu yaşanır. Kuzgun ile Kumru da yine yıllar sonra ilk kez karşı karşıya gelirler. Bu anlara Meryem de şahit olur ve Kuzgun'un vereceği tepkiyi, gizlice takip eder. Kuzgun, Şeref'le yaptığı anlaşmadan sonra, Rıfat'ı ortadan kaldıracağı günün planını yapar. Ancak Kuzgun'un planı, vereceği kurbanla altüst olur. Kuzgun'un alacağı bu ağır darbeden sonra, Kuzgun ile Dila arasında iyileşmesi zor bir yara ve uçurum açılacaktır. Kuzgun artık intikam yolculuğunda keskin bir dönemece girmiştir. Bu yolda ya ölecek, ya da hayatta kalmaya devam edecektir.

Kuzgun dizisinin yeni bölümünü reklamsız bir şekilde full izle seçeneği ile izlemek istiyorsanız aşağıda yer alan linke tıklamanız yeterli olacaktır.


KUZGUN FULL İZLE, KUZGUN SON BÖLÜM İZLE


KUZGUN DİZİSİ KÜNYESİ
Yapım: Ay Yapım
Yapımcı: Kerem Çatay - Pelin Diştaş
Yönetmen: Bahadır İnce
Senaryo: Burcu Görgün Toptaş - Özlem Yılmaz

STAR TV KUZGUN DİZİSİ OYUNCU İSİMLERİ

BARIŞ ARDUÇ, BURCU BİRİCİK, SETTAR TANRIÖĞEN, HATİCE ASLAN, LEVENT ÜLGEN, AYTEK ŞAYAN, CANER ŞAHİN AYSEN EROĞLU, ERDAL KÜÇÜKKÖMÜRCÜ, İPEK ERDEM, DERYA BEŞERLER
 

Star Tv Kuzgun Barış Arduç kimdir?


İsviçre'nin Scherzingen şehrinde 9 Ekim 1987 tarihinde doğup büyümüş daha sonra ailesiyle beraber Türkiye'ye kesin dönüş yapmışlardır. İlkokul eğitimini Sakarya Gölcük'te tamamlayan daha sonra Ortaokulu Bolu'da okuyan Arduç; ise son sınıftayken ailesiyle beraber İstanbul'a taşınmıştır. Liseden mezun olduktan sonra Kayserispor Akademisi'ni kazanarak ilk yıl devam etmiş ancak okula adapte olamadığı için İstanbul'a geri dönmüştür. Aktif bir şekilde dalgıçlık, futbol, basketbol, hentbol, yüzme gibi birçok spor dalıyla uğraşmıştır.Türkiye Sualtı Sporları federasyonuna bağlı olan Şile'deki sahilde 8 yıl cankurtaranlık yapmıştır; sonrasında İlk kez dizilerde oynamadan önce bir klipte oynamıştır daha sonra dizilerde oyunculuğa başladı. Paramparça isimli klipte başarılı bir çizgi çizdi. Ayla Algan ile tanışan Barış Arduç Ekol Drama da oyunculuk eğitimi alarak oyunculuğa adım atmıştır. Sadri Alışık tiyatrosunda transfer eğitimi almasından sonra; sonra 2011 yılında Dinle Sevgili ve Küçük Hanımefendi gibi dizilerde rol almıştır.

Benim İçin Üzülme dizisi ve Bugünün Saraylısı dizilerinde de rol alarak oyunculuk yönünü geliştirmiştir. 2014 Kasımda vizyona giren Deliha adlı sinema filminde rol alan Barış Arduç şu sıralar Star TV'de yayınlanmakta olan Kiralık Aşk dizisinde Ömer İplikçi karakteri ile başrol oyuncusu olarak devam etmektedir. Barış Arduç 2015 yılında Derimod firmasının da reklam yüzü olarak; reklam hayatına adım atmıştır. Barış Arduç 1.82 cm , boyunda 82 kg ağırlığındadır. Terazi burcu olan oyuncu oldukça çekici özelliklerini terazinin özelliklerinden almış.


FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)