comScore

Kuzey Güney'in Simay'ı Hazar Ergüçlü'ye PKK sorgusu

30 Ekim 2017, Pazartesi 09:33
Kuzey Güney'in Simay'ı Hazar Ergüçlü'ye PKK sorgusu

Kuzey Güney ve Medcezir dizilerinin yıldızı genç oyuncu Hazar Ergüçlü savcı karşısına çıktı. 

FutbolArena - Kanal D'de yayınlanan Kuzey Güney dizisiyle ünlenen ve sonrasında Star TV'de Medcezir dizisinde "Eylül" karakteriyle yıldızı parlayan genç oyuncu Hazar Ergüçlü savcı karşısına çıktı. Hazar Ergüçlü sosyal medyada PKK Belgeselini yayınladığı için örgüt propagandası yaptığı gerekçesiyle savcı karşısına çıktı. 

SAVCI KARŞISINA ÇIKTI
Sabah'ın haberine göre; Sosyal medya hesabından PKK'nın belgesini paylaştığı için savcı karşısına çıkan Hazar Ergüçlü İstanbul Çağlayan Adliyesi'ne gitti. Genç oyuncu verdiği ifadesinde kesinlikle böyle bir şey düşünmediğini ve kendisine sosyal medyadan gelen çok sayıdaki kısa filmi paylaştığını dile getirdi. Ergüçlü ayrıca, "Bana sosyal medyadan çok fazla kısa film geliyor. Ben de paylaşıyorum. Söz konusu film bir takipçimden geldi. Açıp bakmadım. Bir takipçimin uyarısı üzerine de sildim" dedi. Savcılık da soruşturmayı takipsizlikle sonuçlandırdı." ifadelerini kullandı. 


Hazar Ergüçlü'nün yeni dizisi Hayat sırları ne zaman başlayacak?


Öte andan yeni projesi için de çalışmalarını sürdüren Hazar Ergüçlü bu sezon yeniden Star TV'de ekranlara gelecek. Son olarak Star TV'de Yüksek Sosyete dizisinde boy gösteren genç oyuncunun Analar ve Anneler ile Yüksek Sosyete projeleri Kuzey Güney ile Medcezir kadar tutmadı. Özellikle ATV'de yayınlanan, aynı zamanda Sinem Kobal'ın da başrolünü paylaştığı Analar ve Anneler dizisi beklenen reytingleri alamayınca 9. bölümde final yapmak zorunda kaldı. Star TV'de 1 Kasım Çarşamba başlayacak olan, başrollerini Ahmet Mümtaz Taylan, Ekin Koç, Devrim Yakut ve Olgun Toker'in paylaştığı “Hayat Sırları” nın Seher'i Hazar Ergüçlü, yeni karakterini ve dizisinden bahsetti. 3 çocuklu Kuzgun ailesinin en büyükleri avukat Seher olarak izleyici karşısına çıkacak olan genç oyuncu, "Sımsıcak, tam da içimizden, tanıdığımız, gözlerimiz doluyken yüzümüze yayılacak bir tebessüm bu hikaye. Çok heyacanlıyım çok. diye konuştu. 


Hazar Ergüçlü kimdir, hangi dizilerde oynadı?


Hazar Ergüçlü 1 Ocak 1992'de Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde doğmuştur. Kıbrıs Türkü oyuncudur.

OYNADIĞI DİZİLER:

Kuzey Güney
Medcezir
Analar ve Anneler
Yüksek Sosyete
Hayat Sırları

OYNADIĞI FİLMLER:
Açlığa Doymak
Benim Dünyam
Gölgeler ve Suretler

Tüm Aktüel haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Temmuz 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.