comScore

Kuruluş Osman 9. bölüm full tek parça izle ATV (Kuruluş Osman yeni bölüm 5 Şubat Çarşamba)

05 Şubat 2020, Çarşamba 23:01
Kuruluş Osman 9. bölüm full tek parça izle ATV (Kuruluş Osman yeni bölüm 5 Şubat Çarşamba)

ATV'de Kuruluş Osman dizisi 9. bölümü ile 5 Şubat 2020 Çarşamba akşamı yayınlandı. Kuruluş Osman son bölüm izle, Kuruluş Osman yeni bölüm izle, Kuruluş Osman 9. bölüm full izle gibi sorguların yanıtı bu haberde.

ATV'nin sevilen dizisi Kuruluş Osman 9. bölümü ekranlara geldi. ATV ekranında Kuruluş Osman dizisinin yeni bölümü 5 Şubat 2020 Çarşamba akşamı yayınlandı. Kuruluş Osman dizisinin yeni bölümünde Osman ve Alpleri, Yannis'in emriyle Şeyh Edebalı'ya pusu kuran Kalanoz'un oyununu bozmuştur. Osman, Kulucahisar'ın kale kumandanı Kalanoz'u öldürüp kalenin önüne atar. Kalanoz'un cesedi akşam yemeğindeki Sofia ve Alişar'ın önüne getirilir. Sofia, bunu Osman'ın yaptığından emindir ve Alişar'ı kışkırtır. Alişar soluğu Dündar Bey'in otağında alacaktır. Kuruluş Osman dizisinin yeni bölümünü izlemek isteyen dizi severler internet ortamında Kuruluş Osman yeni bölüm izle, Kuruluş Osman son bölüm izle, Kuruluş Osman ATV izle gibi araştırmalar yapmaya başladı.
 

Kuruluş Osman son bölümde neler oldu?


Osman Bey ve Alpleri, Yannis'in kurduğu tuzaktan kurtulmayı başarmıştır. Osman için kendi canından vazgeçmek üzere olan Şeyh Edebalı'nın hayatını da kurtarmayı başaran Osman, yengesi Selcan'ı, Bala Hatun'u istetmek için gönderir. Ancak Şeyh Edebalı kızını Osman'a vermemiştir.

Bunu öğrenen Osman ne yapacaktır? Şeyh Edebalı'yı ve Osman'ı elinden kaçıran Yannis'in yeni planı ne olacaktır? Osman'a işkence yapan kişinin Sofia olduğu öğrenildiğinde Dündar Bey ne yapacaktır?
"Hamlık dediler, toyluk dediler lakin Osman daha koşmaya başlamadı!" sözleriyle yaşanacak büyük kavganın sinyallerini veren Osman Bey, bağımsızlık yolunda Alişar Bey'le ve önüne çıkacak herkesle mücadele etmeye kararlı! Şeyh Edebalı'nın tedrisatından geçerek hamlığını atan Osman, hayallerini gerçekleştirebilmek için iktidarı eline alması gerektiğinin farkında. Sofia'nın kışkırtmasıyla Kayılara adeta savaş açan Alişar Bey, gönül koyduğu Bala Hatun için de Osman'la karşı karşıya gelmeye hazır.KURULUŞ OSMAN ÖNCEKİ BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Osman ve Alpleri, Yannis'in kurduğu tuzaktan kurtulmayı başarmıştır. Osman için kendi canından vazgeçmek üzere olan Şeyh Edebalı'nın hayatını da kurtarmayı başaran Osman, yengesi Selcan'ı, Bala Hatun'u istetmek için gönderir. Ancak Şeyh Edebalı kızını Osman'a vermemiştir. Bunu öğrenen Osman ne yapacaktır? Şeyh Edebalı'yı ve Osman'ı elinden kaçıran Yannis'in yeni planı ne olacaktır? Osman'a işkence yapan kişinin Sofia olduğu öğrenildiğinde Dündar Bey ne yapacaktır?
 

Kuruluş Osman 9. bölüm 5 Şubat 2020 Çarşamba ATV izle 


ATV'nin yeni dizisi Kuruluş Osman 9. bölümüyle yayınlandı. Kuruluş Osman 9. bölümünü kaçıranlar internet ortamında Kuruluş Osman son bölüm olan Kuruluş Osman 9. bölümünü izlemek için Kuruluş Osman son bölüm izle, Kuruluş Osman 9. bölüm izle, Kuruluş Osman son bölüm tek parça izle, Kuruluş Osman 9. bölüm tek parça izle, Kuruluş Osman son bölüm full tek parça izle, Kuruluş Osman 9. bölüm tek parça izle şeklinde arama yapmaya başladı. Kuruluş Osman son bölüm olan Kuruluş Osman 9. bölümünü full tek parça izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>
 

Kuruluş Osman dizisi oyuncuları


Yapım : Bozdağ Film
Yapımcı : Mehmet Bozdağ
Genel Yönetmen: Metin Günay
Yönetmen : Ahmet Yılmaz – Fethi Bayram
Senaryo : Mehmet Bozdağ, Atilla Engin, Aslı Zeynep Peker Bozdağ, Ozan Bodur

Oyuncular : Burak Özçivit, Nurettin Sönmez, Ragıp Savaş, Saruhan Hünel, İsmail Hakkı, Tuğrul Çetiner, Ayşegül Günay, Alma Terzic, Emre Basalak , Abdül Süsler, Eren Hacısalihoğlu, Özge Törer, Buse Arslan, Aslıhan Karalar, Serhan Onat, Uğur Arslan, Açelya Özcan, Emel Dede, Yiğit Uçan, Ali Sinan Demir, Şevket Çapkınoğlu, Ayşen Gürler, Yaşar Aydınlıoğlu

Son dakika Aktüel Haberler FutbolArena'da.

FutbolArena Haber Turu(27 Şubat 2020)