comScore

Kuruluş Osman 18. bölüm fragmanı izle 1 Nisan Çarşamba (Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı çıktı mı?)

01 Nisan 2020, Çarşamba 22:57
Kuruluş Osman 18. bölüm fragmanı izle 1 Nisan Çarşamba (Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı çıktı mı?)

Kuruluş Osman dizisi 1 Nisan 2020 Çarşamba akşamı 17. bölüm yayınlandıktan sonra Kuruluş Osman 18. bölüm fragmanı en çok aranan konular arasında yer aldı. Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı izle ve Kuruluş Osman 18. bölüm fragmanı izle için detaylar haberimizde.

Kuruluş Osman dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? ATV'de Kuruluş Osman dizisinin 17. bölümü 1 Nisan 2020 Çarşamba günü ekranlara geldikten sonra Kuruluş Osman 18. bölüm fragmanı çıktı mı? sorusu popüler oldu. Kuruluş Osman son bölümünde Moğolların desteğini arkasına alan Alişar, uç bölgesinde otoritesini yeniden kurabilecek mi? Balgay intikam için neler yapacak? Kuruluş Osman gelecek haftaki bölümünü merak edenler Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı izle ve Kuruluş Osman 18. bölüm fragmanı izle aramalarını yapıyor.
 

Kuruluş Osman dizisi Dündar Bey kurtuldu mu?


Alişar Bey'in kaçırıp konağına götürdüğü Dündar Bey, Kayı Obası'ndan gelen eşi Zöhre Hatun ve kızı Aygül'le buluştu. Dündar Bey'in öldüğünü sanan ikili büyük şok yaşarken, ailenin yeniden bir araya geldiği sahnede duygusal anlar yaşandı.

Zöhre Hatun'un oğlu Batur'un naaşını da yanında getirmesiyle Dündar oğluyla vedalaşma fırsatı buldu. Oğlunun katilinin Alişar Bey olduğunu bilmeyen Dündar, gözyaşlarına boğulurken "Benim aslan oğlum, can parçam, evladım! Yakışır mı sana kara toprak! Yakışır mı gencecikken solup gitmek? Bunu edenlere hesabını soracam Baturum! Gözün arkada kalmasın! Sana kıyanların yanına bırakmayacam! Acımı evladımla beraber toprağa gömecem. Öfkemse tasmalı itimdir, her adımda yanımda gezdirecem!! Gayrı karşılarında başka bir Dündar vardır artık. Hepsini, böcek gibi tek tek ezecem!" sözleriyle intikam yemini etti.


 

Kuruluş Osman dizisi 17. bölüm özet


Dündar, oğlunun katilinin Alişar Bey olduğunu öğrenebilecek mi? Kayı Obası'ndan ayrılan Zöhre ve Aygül şimdi ne yapacak? Alişar Bey oyununu sürdürüp Osman Bey'i saf dışı bırakabilecek mi?

Yapımcılığını Mehmet Bozdağ'ın; genel yönetmenliğini Metin Günay'ın ve başrolünü Osman Bey karakteriyle Burak Özçivit'in üstlendiği 'Kuruluş Osman'ın 17'inci bölümü de seyirciden büyük ilgi gördü.
 

Kuruluş Osman dizisi 18. bölüm fragmanı ATV


Kuruluş Osman dizisi 17. bölüm yayınlandıktan sonra Kuruluş Osman dizisi 18. bölüm fragmanı en çok aranan konular arasında yer aldı. Kuruluş Osman dizisi ATV'de yayınlanan bölümüyle nefes kesti. Kuruluş Osman dizisi yeni bölüm fragmanı izle, Kuruluş Osman 18. bölüm fragmanı izle, Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı çıktı mı? gibi soruların yanıtlarını haberimizde bulabilirsiniz. Kuruluş Osman dizisi her Çarşamba akşamı ATV'de ekranlara gelmeye devam ediyor. Kuruluş Osman dizisinin 18. bölüm fragmanını izlemek için aşağıda yer alan linke tıklayabilirsiniz.

KURULUŞ OSMAN 18. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"