comScore

Kuruluş Osman 17. bölüm full tek parça izle 1 Nisan Çarşamba (Kuruluş Osman yeni bölüm İZLE)

01 Nisan 2020, Çarşamba 22:52
Kuruluş Osman 17. bölüm full tek parça izle 1 Nisan Çarşamba (Kuruluş Osman yeni bölüm İZLE)

Kuruluş Osman dizisi 17. bölümü ile 1 Nisan 2020 Çarşamba akşamı yayınlandı. Kuruluş Osman yeni bölüm full tek parça izle ve Kuruluş Osman son bölüm izle için detaylar haberimizde.

Kuruluş Osman dizisi 17. bölüm ile ATV kanalından yayınlandı. Kuruluş Osman dizisinin 1 Nisan 2020 Çarşamba akşamı ekranlara gelen Kuruluş Osman son bölümde neler yaşandı? Kuruluş Osman yeni bölümde Osman Bey, Moğol-Bizans ittifakına engel olabilecek mi? Dündar, Osman Bey'e karşı nasıl bir plan kuracak? Kuruluş Osman 17. bölüm izle, Kuruluş Osman yeni bölüm full tek parça izle ve Kuruluş Osman son bölüm izle için detaylar haberimizde.
 

Kuruluş Osman dizisi 1 Nisan Çarşamba izle (Kuruluş Osman yeni bölümde neler oldu?)


Moğolların desteğini arkasına alan Alişar, uç bölgesinde otoritesini yeniden kurabilecek mi? Balgay intikam için neler yapacak? Gündüz Bey, beylik görevinde nasıl zorluklar bekliyor? "Cihan yeniden nizama kavuşacak! Bu millet Allah'ın izniyle şeytanın ordusunu tarumar edecek!"

Kuruluş Osman'ın geçtiğimiz hafta ise ekrana gelen bölümünde, Balgay'ı yendikten sonra yaralı amcası Dündar'ı güvenli bir yere taşıtan Osman Bey, Kayıların yeni beyi olarak ağabeyi Gündüz'ün seçilmesini sağlamış ve Bala Hatun'un sırrını öğrenerek onunla arasını da düzeltmişti. Ancak Osman Bey, Aksakallılar'dan yeni bir fırtınanın yaklaştığını öğrendi. Osman Bey, Moğollar ve Bizans arasındaki ittifaka engel olacağına söz verdi...
Yapım, proje tasarım ve senaryosu Mehmet Bozdağ'a ait; genel yönetmenliğini Metin Günay'ın ve başrolünü Osman Bey karakteriyle Burak Özçivit'in üstlendiği 'Kuruluş Osman'ın yeni bölümü Tüm Kişiler ve 20+ABC1 kategorilerinde birinci sırada yer alırken, dizi zirve yolculuğunu izlenme oranlarını da artırarak sürdürmeye devam ediyor.


 

Kuruluş Osman dizisi reyting oranı


Çarşamba akşamları atv'de ekranlara gelen Kuruluş Osman, yayınlandığı yeni bölümüyle Tüm Kişiler' de % 17,28 izlenme oranı ve % 31,36 izlenme payı, 20+ABC1'de % 16,70 izlenme oranı ve %29,48 izlenme payı alarak 100 program arasında birinci oldu. Dizi, AB'de ise %13,52 izlenme oranı ve 25,60 izlenme payı elde ederek günün en çok izlenen dizisi oldu.

'Kuruluş Osman'ın çarşamba akşamı ekrana gelen on altıncı bölümü seyirciyi ekrana kilitlerken, reyting listesinde yine açık ara zirvede yer alarak rakiplerine fark attı.
 

Kuruluş Osman dizisi oyuncuları (Kuruluş Osman künye)


Yapım : Bozdağ Film
Yapımcı : Mehmet Bozdağ
Genel Yönetmen: Metin Günay
Yönetmen : Ahmet Yılmaz – Fethi Bayram
Senaryo : Mehmet Bozdağ, Atilla Engin, Aslı Zeynep Peker Bozdağ, Ozan Bodur

Oyuncular : Burak Özçivit, Nurettin Sönmez, Ragıp Savaş, Saruhan Hünel, İsmail Hakkı, Tuğrul Çetiner, Ayşegül Günay, Alma Terzic, Emre Basalak , Abdül Süsler, Eren Hacısalihoğlu, Özge Törer, Buse Arslan, Aslıhan Karalar, Serhan Onat, Uğur Arslan, Açelya Özcan, Emel Dede, Yiğit Uçan, Ali Sinan Demir, Şevket Çapkınoğlu, Ayşen Gürler, Yaşar Aydınlıoğlu
 

Kuruluş Osman dizisi 17. bölüm izle ATV


Kuruluş Osman dizisi son bölüm olan Kuruluş Osman 17. bölümünü kaçıranlar internet ortamında Kuruluş Osman son bölüm izle, Kuruluş Osman 17. bölüm izle, Kuruluş Osman 1 Nisan 2020 son bölüm full izle, Kuruluş Osman 1 Nisan 17. bölüm full izle, Kuruluş Osman son bölüm full tek parça izle şeklinde arama yapmaya başladı. Kuruluş Osman son bölüm olan Kuruluş Osman 17. bölümünü full tek parça izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. 

KURULUŞ OSMAN 17. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"