comScore

Kuruluş Osman 16. bölüm full tek parça izle 25 Mart Çarşamba (Kuruluş Osman yeni bölüm İZLE)

25 Mart 2020, Çarşamba 23:20
Kuruluş Osman 16. bölüm full tek parça izle 25 Mart Çarşamba (Kuruluş Osman yeni bölüm İZLE)

Kuruluş Osman dizisi 16. bölümü ile 25 Mart 2020 Çarşamba akşamı yayınlandı. Kuruluş Osman yeni bölüm full tek parça izle ve Kuruluş Osman son bölüm izle için detaylar haberimizde.

Kuruluş Osman dizisi 16. bölüm ile ATV kanalından yayınlandı. Kuruluş Osman dizisinin 25 Mart 2020 Çarşamba akşamı ekranlara gelen Kuruluş Osman son bölümde neler yaşandı? Kuruluş Osman yeni bölümde Oğlunu ve Dündar Bey'i kaybeden Zöhre Hatun ne yapacak? Bala Hatun, Osman Bey'e sırrını açıklayacak mı? Batur'u öldüren Alişar Bey, Konya'dan aldığı destekle nasıl bir hamle yapacak? Kuruluş Osman 16. bölüm izle, Kuruluş Osman yeni bölüm full tek parça izle ve Kuruluş Osman son bölüm izle için detaylar haberimizde.
 

Kuruluş Osman dizisi 25 Mart Çarşamba izle (Kuruluş Osman yeni bölümde neler oldu?)


Osman Bey ve Alpleri, Balgay ve nökerlerini pusuya düşürdüğü esnada ortaya çıkan Dündar, Osman Bey'e meydan okur. Osman Bey, Dündar'a Moğollarla işbirliği yapmasının bedelini ödetir. Dündar'ın ardından Kayı Obası'nın Beyi kim olacak? Osman Bey tarafından pusuya düşürülen Balgay'ın akıbeti ne olacak? 

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?
Osman Bey'in Balgay'ın karargahını basarak ağabeyi Gündüz'ü kurtardığı ve Moğollara büyük darbe indirdiği bu bölümde, Alişar Bey'in Batur'u öldürmesi ortalığı karıştırdı. Batur'u Osman Bey'in öldürdüğünü sanan Dündar yemin verip kılıç kuşanırken, Osman Bey ise Balgay'ı kurduğu pusuya düşürdü... Osman Bey ve Dündar kılıçları çekti, bu savaşın galibi kim olacak? Osman Bey, Balgay'ı ele geçirebilecek mi? Bala Hatun, Osman Bey'den uzak durmak için neler yapacak? Batur'un ölümü Kayı Obası'nı ve Zöhre'yi nasıl etkileyecek? Kayı Obası ve Selcan Hatun, Dündar'ın hamlesine ne karşılık verecek? Kongar'ı elinden kaçıran Konar Alp, kardeşini geri kazanabilecek mi?


 

Kuruluş Osman dizisi reyting oranı


Çarşamba akşamları atv'de ekranlara gelen Kuruluş Osman, yayınlandığı on beşinci bölümüyle Tüm Kişiler' de % 16,24 izlenme oranı ve % 30,22 izlenme payı, AB Sosyal Statü'de %12,86 izlenme oranı ve %25.41 izlenme payı, 20+ABC1'de % 15,89 izlenme oranı ve %29,00 izlenme payı alarak 100 program arasında birinci oldu.

Yapım, proje tasarım ve senaryosu Mehmet Bozdağ'a ait; genel yönetmenliğini Metin Günay'ın ve başrolünü Osman Bey karakteriyle Burak Özçivit'in üstlendiği 'Kuruluş Osman'ın on beşinci bölümü tüm reyting kategorilerinde birinci sırada yer alırken, dizi zirve yolculuğunu izlenme oranlarını da artırarak sürdürdü.
 

Kuruluş Osman dizisi oyuncuları (Kuruluş Osman künye)


Yapım : Bozdağ Film
Yapımcı : Mehmet Bozdağ
Genel Yönetmen: Metin Günay
Yönetmen : Ahmet Yılmaz – Fethi Bayram
Senaryo : Mehmet Bozdağ, Atilla Engin, Aslı Zeynep Peker Bozdağ, Ozan Bodur

Oyuncular : Burak Özçivit, Nurettin Sönmez, Ragıp Savaş, Saruhan Hünel, İsmail Hakkı, Tuğrul Çetiner, Ayşegül Günay, Alma Terzic, Emre Basalak , Abdül Süsler, Eren Hacısalihoğlu, Özge Törer, Buse Arslan, Aslıhan Karalar, Serhan Onat, Uğur Arslan, Açelya Özcan, Emel Dede, Yiğit Uçan, Ali Sinan Demir, Şevket Çapkınoğlu, Ayşen Gürler, Yaşar Aydınlıoğlu
 

Kuruluş Osman dizisi 16. bölüm izle ATV


Kuruluş Osman dizisi son bölüm olan Kuruluş Osman 16. bölümünü kaçıranlar internet ortamında Kuruluş Osman son bölüm izle, Kuruluş Osman 16. bölüm izle, Kuruluş Osman 25 Mart 2020 son bölüm full izle, Kuruluş Osman 25 Mart 16. bölüm full izle, Kuruluş Osman son bölüm full tek parça izle şeklinde arama yapmaya başladı. Kuruluş Osman son bölüm olan Kuruluş Osman 16. bölümünü full tek parça izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. 

KURULUŞ OSMAN 16. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"