comScore

Kuruluş Osman 15. bölüm fragmanı izle (Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı çıktı mı?)

11 Mart 2020, Çarşamba 23:07
Kuruluş Osman 15. bölüm fragmanı izle (Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı çıktı mı?)

Kuruluş Osman dizisi 11 Mart 2020 Çarşamba akşamı 14. bölüm yayınlandıktan sonra Kuruluş Osman 15. bölüm fragmanı en çok aranan konular arasında yer aldı. Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı izle ve Kuruluş Osman 15. bölüm fragmanı izle için detaylar haberimizde.

Kuruluş Osman dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? ATV'de Kuruluş Osman dizisinin 14. bölümü 11 Mart 2020 Çarşamba günü ekranlara geldikten sonra Kuruluş Osman 15. bölüm fragmanı çıktı mı? sorusu popüler oldu. Kuruluş Osman son bölümünde Samsa Çavuş, Moğollara karşı nasıl hamle yapacak? Cengiz Han'ın emanetlerini eline geçiren Balgay, hükümdarlık hayaline ulaşabilecek mi? Osman Bey'i Balgay'a teslim eden Dündar şimdi ne yapacak? Kuruluş Osman gelecek haftaki bölümünü merak edenler Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı izle ve Kuruluş Osman 15. bölüm fragmanı izle aramalarını yapıyor.

 

Moğol komutanı Balgay kimdir? (Yurdaer Okur)


Yurdaer Okur yani Komutan Balgay, acımasız, zeki bir Moğol komutanıdır. Vergileri almaya gelen Moğolların öldürülmesi üzerine diziye dahil olmuştur. Burak Çelik ise Kongar rolüyle Moğol komutanıdır. Konurun kardeşidir. Moğollar Tarafından kaçırılıp mankurtlaştırılmıştır.
Ünlü oyuncu Yurdaer Okur, 29 Ekim 1974'te Rize'de doğdu. Bafra Süper Lisesi'ni bitirdikten sonra Akdeniz Üniversitesi "Turizm İşletmeciliği" bölümüne girdi. Üç sene bu okulda okuduktan sonra işletmenin kendisine göre olmadığını anladı ve 1994 senesinde Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümünü kazandı. Daha Sonra M.S.Ü Devlet Konservatuvar'ında yüksek lisans yaptı. 1999'da Genco Erkal ile tanışan Okur, Dostlar Tiyatrosu'na katılarak Yalınayak Sokrates adlı oyunda oynadı. Ardından 2000 yılında İstanbul Devlet Tiyatrosu'nda yevmiyeli oyuncu olarak yer almaya başladı. Daha sonra, 2002 yılında kadrolu olarak Diyarbakır Devlet Tiyatrosu'na atandı. 2000 yılından başlayarak Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü bünyesinde birçok oyunda yer aldı ve yönetmenlik yaptı. Diyarbakırlı Gençlere Drama Dersleri verdi. Tiyatro aktörlüğünün dışında, Sinema ve televizyon çalışmaları da yapmaktadır.


 

Kuruluş Osman dizisi haberleri


Bursa'nın İnegöl ilçesine bağlı Çiftlik Mahallesi'ndeki izleyiciler, "Kuruluş Osman" dizisini köy kahvesinde Alp kıyafeti giyerek izledi. Kendilerini diziye adapte eden izleyiciler dizideki oyuncular gibi giyinip, kılıç kuşanıyor.

Çiftlik Mahallesi'nde yaşanan bu ilginç görüntüleri "Diriliş ile başladık Kuruluş ile devam ediyoruz" diyerek sosyal medya hesabından paylaşan mahalle muhtarının gönderileri ise büyük beğeni aldı. Çarşamba gününü sabırsızlıkla bekleyen bir grup Çiftlik Mahallesi sakini, yeni bölümün yayınlanacağı akşam Alp kıyafetleriyle köy kahvesinde buluşuyor.
 

Kuruluş Osman dizisi 15. bölüm fragmanı ATV


Kuruluş Osman dizisi 14. bölüm yayınlandıktan sonra Kuruluş Osman dizisi 15. bölüm fragmanı en çok aranan konular arasında yer aldı. Kuruluş Osman dizisi ATV'de yayınlanan bölümüyle nefes kesti. Kuruluş Osman dizisi yeni bölüm fragmanı izle, Kuruluş Osman 15. bölüm fragmanı izle, Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı çıktı mı? gibi soruların yanıtlarını haberimizde bulabilirsiniz. Kuruluş Osman dizisi her Çarşamba akşamı ATV'de ekranlara gelmeye devam ediyor. Kuruluş Osman dizisinin 15. bölüm fragmanını izlemek için aşağıda yer alan linke tıklayabilirsiniz.

KURULUŞ OSMAN 15. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"