comScore

Kuruluş Osman 14. bölüm fragmanı izle (Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı çıktı mı?)

04 Mart 2020, Çarşamba 23:34
Kuruluş Osman 14. bölüm fragmanı izle (Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı çıktı mı?)

Kuruluş Osman dizisi 13. bölüm yayınlandıktan sonra Kuruluş Osman 14. bölüm fragmanı en çok aranan konular arasında yer aldı. Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı izle ve Kuruluş Osman 14. bölüm fragmanı izle için detaylar haberimizde.

Kuruluş Osman dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? ATV'de Kuruluş Osman dizisinin 13. bölümü ekranlara geldikten sonra Kuruluş Osman 14. bölüm fragmanı çıktı mı? sorusu popüler oldu. Kuruluş Osman son bölümünde Dündar, Osman Bey'e karşı yeni hamleler planlamaktadır. Cengiz Han'ın emanetlerini geri almanın yolunu arayan Osman Bey ise Samsa Çavuş'un kendisini hasım ilan etmesiyle sarsılır. Kuruluş Osman gelecek haftaki bölümünü merak edenler Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı izle ve Kuruluş Osman 14. bölüm fragmanı izle aramalarını yapıyor.
 

Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı izle (Kuruluş Osman dizisi özet)


atv'nin Çarşamba akşamları en çok izlenen dizisi, yapımcılığını Bozdağ Film'in üstlendiği, başrolünü Burak Özçivit'in oynadığı Kuruluş Osman'ın kadrosuna iki isim daha eklendi.

Prodüksiyon kalitesi, kostümleri ve görkemli platosu ile Türk dizi sektörünün uluslararası arenada da adından söz ettiren diziye bu hafta Tolga Akkaya (Dumrul) ve Atilla Güzel (Ayaz) karakterleriyle diziye dahil oldular.
Yapımcılığını Mehmet Bozdağ'ın, genel yönetmenliğini Metin Günay'ın ve başrolünü Osman Bey karakteriyle Burak Özçivit'in üstlendiği 'Kuruluş Osman', seyirciyi ekrana kilitleyecek sürpriz gelişmelerle dolu 13.bölümüyle Çarşamba akşamı yayınlandı.


 

Kuruluş Osman dizisi reyting oranı


Çarşamba akşamlarının reyting birincisi olan, yapımcılığını Bozdağ Film'in üstlendiği, başrolünü Burak Özçivit'in oynadığı Kuruluş Osman "haftanın en çok izlenen dizisi" oldu.

atv ekranında şu ana kadar yayınlanan son bölümüyle reyting listesinin zirvesinden inmeyen "Kuruluş Osman", geçtiğimiz hafta yayınlanan son bölümüyle Tüm Kişiler kategorisinde rakip diğer dizileri geride bırakarak "haftanın en çok izlenen dizisi" oldu
 

Kuruluş Osman dizisi 14. bölüm fragmanı ATV


Kuruluş Osman dizisi 13. bölüm yayınlandıktan sonra Kuruluş Osman dizisi 14. bölüm fragmanı en çok aranan konular arasında yer aldı. Kuruluş Osman dizisi ATV'de yayınlanan bölümüyle nefes kesti. Kuruluş Osman dizisi yeni bölüm fragmanı izle, Kuruluş Osman 14. bölüm fragmanı izle, Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı çıktı mı? gibi soruların yanıtlarını haberimizde bulabilirsiniz. Kuruluş Osman dizisi her Çarşamba akşamı ATV'de ekranlara gelmeye devam ediyor. Kuruluş Osman dizisinin 14. bölüm fragmanını izlemek için aşağıda yer alan linke tıklayabilirsiniz.

KURULUŞ OSMAN 14. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"