comScore

Kuruluş Osman 13. bölüm full tek parça izle 4 Mart Çarşamba (Kuruluş Osman yeni bölüm İZLE)

04 Mart 2020, Çarşamba 23:33
Kuruluş Osman 13. bölüm full tek parça izle 4 Mart Çarşamba (Kuruluş Osman yeni bölüm İZLE)

Kuruluş Osman dizisi 13. bölümü ile 5 Mart 2020 Çarşamba akşamı yayınlandı. Kuruluş Osman yeni bölüm full tek parça izle ve Kuruluş Osman son bölüm izle için detaylar haberimizde.

Kuruluş Osman dizisi 13. bölüm ile ATV kanalından yayınlandı. Kuruluş Osman dizisinin 5 Mart 2020 Çarşamba akşamı ekranlara gelen Kuruluş Osman son bölümde neler yaşandı? Kuruluş Osman yeni bölümde Osman Bey'le aralarına soğukluk giren Kayı Obası'nın emektarları ve Ertuğrul Gazi'nin yoldaşları Bamsı Bey ve Abdurrahman Gazi nasıl bir yol izleyecekler? Beylik niyetini ortaya koyan Osman Bey, kendisine kurulan pusudan kurtulabilecek mi? Bıçaklanan Bala Hatun'un akıbeti ne olacak? Kuruluş Osman 13. bölüm izle, Kuruluş Osman yeni bölüm full tek parça izle ve Kuruluş Osman son bölüm izle için detaylar haberimizde.
 

Kuruluş Osman dizi son bölüm izle (Kuruluş Osman yeni bölümde neler oldu?)


Kayı Obasından sürülen Osman Bey, Samsa Çavuş'un obasına gider ancak Samsa Çavuş'la giriştiği kavga iplerin kopmasına neden olur. Cengiz Han'ın emanetlerini eline geçeren Balgay, büyük bir kudrete kavuşurken, Balgay'dan sancak beyliği alan Dündar, Osman Bey'e karşı yeni hamleler planlamaktadır.

Cengiz Han'ın emanetlerini geri almanın yolunu arayan Osman Bey ise Samsa Çavuş'un kendisini hasım ilan etmesiyle sarsılır. Balgay ise Osman Bey'in yumuşak karnı olarak gördüğü Bala Hatun'u hedefine koyar. Osman Bey'in gizemli ziyaretçisi kim? Osman Bey'i hasım ilan ederek liderlik mücadelesine giren Samsa Çavuş ihanet mi edecek? Osman Bey, Samsa Çavuş'un meydan okumasını affedecek mi?

 

Kuruluş Osman dizisi geçen hafta neler oldu?


Selcan Hatun ölümle yüz yüze! Osman Bey, Moğol komutanı Balgay'a karşı sürpriz bir hamle yapıyor! Kayı Obası'na gelerek türlü eziyetlerle halkı sindiren Balgay, kendisine hazırlanan tuzağı sezip zehirli kımızı Selcan Hatun'a içirmek ister, Gündüz ve Batur ise idamın eşiğindedir. Dündar, obanın akıbeti için Balgay'a karşı çıkamazken, Bala ve Bamsı; Moğollara karşı isyan başlatır! Obanın tek umudu Osman Bey ise Ak Sakallılar'dan öğrendiği sırrı ve aldığı emanetleri kullanarak Balgay'a karşı oyun kurmaktadır. Selcan Hatun ölecek mi? Samsa Çavuş ve alpler esaretten kurtulabilecek mi? Gündüz ve Batur idam edilecek mi? Bamsı ve Bala'nın Moğollara karşı başlattığı isyan başarılı olacak mı? Osman Bey; Selcan Hatun, Gündüz ve Batur'un ölümüne engel olabilecek mi?
 

Kuruluş Osman dizisi oyuncuları (Kuruluş Osman künye)


Yapım : Bozdağ Film
Yapımcı : Mehmet Bozdağ
Genel Yönetmen: Metin Günay
Yönetmen : Ahmet Yılmaz – Fethi Bayram
Senaryo : Mehmet Bozdağ, Atilla Engin, Aslı Zeynep Peker Bozdağ, Ozan Bodur

Oyuncular : Burak Özçivit, Nurettin Sönmez, Ragıp Savaş, Saruhan Hünel, İsmail Hakkı, Tuğrul Çetiner, Ayşegül Günay, Alma Terzic, Emre Basalak , Abdül Süsler, Eren Hacısalihoğlu, Özge Törer, Buse Arslan, Aslıhan Karalar, Serhan Onat, Uğur Arslan, Açelya Özcan, Emel Dede, Yiğit Uçan, Ali Sinan Demir, Şevket Çapkınoğlu, Ayşen Gürler, Yaşar Aydınlıoğlu
 

Kuruluş Osman dizisi 11. bölüm izle ATV


Kuruluş Osman dizisi son bölüm olan Kuruluş Osman 13. bölümünü kaçıranlar internet ortamında Kuruluş Osman son bölüm izle, Kuruluş Osman 13. bölüm izle, Kuruluş Osman 5 Mart 2020 son bölüm full izle, Kuruluş Osman 5 Mart 13. bölüm full izle, Kuruluş Osman son bölüm full tek parça izle şeklinde arama yapmaya başladı. Kuruluş Osman son bölüm olan Kuruluş Osman 13. bölümünü full tek parça izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. 

KURULUŞ OSMAN 13. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"