comScore

Kuruluş Osman 10. bölüm izle - ATV Kuruluş Osman son bölüm izle (Kuruluş Osman yeni bölüm 12 Şubat Çarşamba)

12 Şubat 2020, Çarşamba 23:20
Kuruluş Osman 10. bölüm izle - ATV Kuruluş Osman son bölüm izle (Kuruluş Osman yeni bölüm 12 Şubat Çarşamba)

ATV'de Kuruluş Osman dizisi 10. bölümü ile 12 Şubat 2020 Çarşamba akşamı yayınlandı. Kuruluş Osman son bölüm izle, Kuruluş Osman yeni bölüm izle, Kuruluş Osman 10. bölüm full izle gibi sorguların yanıtı bu haberde.

ATV'nin sevilen dizisi Kuruluş Osman 10. bölümü ekranlara geldi. ATV ekranında Kuruluş Osman dizisinin yeni bölümü 12 Şubat 2020 Çarşamba akşamı yayınlandı. Kuruluş Osman dizisinin yeni bölümünde Alişar'ın adamları tarafından pusuya düşürülen Gündüz, ağır yaralı vaziyette Kayı obasındadır. Osman ağabeyine saldıranları yakalamak için harekete geçerken, Şeyh Edebalı, Bala'yı isteyen Alişar'ı reddeder. Kuruluş Osman dizisinin yeni bölümünü izlemek isteyen dizi severler internet ortamında Kuruluş Osman yeni bölüm izle, Kuruluş Osman son bölüm izle, Kuruluş Osman ATV izle gibi araştırmalar yapmaya başladı.
 

Kuruluş Osman yeni bölüm izle - Kuruluş Osman 10. bölüm full tek parça izle


Müneccim Abdül kılığında Alişar Bey'i etkisi altına alan Yannis, Sofia'yla birlikte Alişar Bey'i Osman'a ve Şeyh Edebalı'ya karşı kışkırtır. Kayı obasına giden Alişar Bey, Dündar Bey'e meydan okuyarak kendisinden çalınan altınların iadesini talep eder.

Moğol tehlikesini sezen ve Kayıların geleceğini tehlikede gören Dündar Bey, obanın teyakkuza geçmesini ister. Osman'ın ise farklı bir planı vardır. Moğolların Söğüt'e geldiğini öğrenen Osman ne yapacak? Gündüz kurtulabilecek mi? Yannis ve Sofia'yla ittifak arayan Alişar Bey'in yeni hamlesi ne olacak?


KURULUŞ OSMAN MOĞOL KOMUTANI BALGAY KİMDİR?

Çarşamba akşamlarının reyting birincisi olan, yapımcılığını Bozdağ Film'in üstlendiği, başrolünü Burak Özçivit'in oynadığı Kuruluş Osman'ın kadrosuna ünlü bir isim daha eklendi.

Prodüksiyon kalitesi, kostümleri ve görkemli platosu ile Türk dizi sektörünün uluslararası arenada da adından söz ettiren diziye bu hafta efsanevi Moğol komutanı "Balgay" karakteriyle usta oyuncu "Yurdaer Okur" da dahil oldu.

Yapımcılığını Mehmet Bozdağ'ın, genel yönetmenliğini Metin Günay'ın ve başrolünü Osman Bey karakteriyle Burak Özçivit'in üstlendiği 'Kuruluş Osman', seyirciyi ekrana kilitledi.
 

Kuruluş Osman 10. bölüm 12 Şubat 2020 Çarşamba ATV izle 


ATV'nin yeni dizisi Kuruluş Osman 10. bölümüyle yayınlandı. Kuruluş Osman 10. bölümünü kaçıranlar internet ortamında Kuruluş Osman son bölüm olan Kuruluş Osman 10. bölümünü izlemek için Kuruluş Osman son bölüm izle, Kuruluş Osman 10. bölüm izle, Kuruluş Osman son bölüm tek parça izle, Kuruluş Osman 10. bölüm tek parça izle, Kuruluş Osman son bölüm full tek parça izle, Kuruluş Osman 10. bölüm tek parça izle şeklinde arama yapmaya başladı. Kuruluş Osman son bölüm olan Kuruluş Osman 10. bölümünü full tek parça izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>
 

Kuruluş Osman dizisi oyuncuları


Yapım : Bozdağ Film
Yapımcı : Mehmet Bozdağ
Genel Yönetmen: Metin Günay
Yönetmen : Ahmet Yılmaz – Fethi Bayram
Senaryo : Mehmet Bozdağ, Atilla Engin, Aslı Zeynep Peker Bozdağ, Ozan Bodur

Oyuncular : Burak Özçivit, Nurettin Sönmez, Ragıp Savaş, Saruhan Hünel, İsmail Hakkı, Tuğrul Çetiner, Ayşegül Günay, Alma Terzic, Emre Basalak , Abdül Süsler, Eren Hacısalihoğlu, Özge Törer, Buse Arslan, Aslıhan Karalar, Serhan Onat, Uğur Arslan, Açelya Özcan, Emel Dede, Yiğit Uçan, Ali Sinan Demir, Şevket Çapkınoğlu, Ayşen Gürler, Yaşar Aydınlıoğlu

Son dakika Aktüel Haberler FutbolArena'da.

FutbolArenaHaber Turu (13 Şubat 2020)