comScore

Kuruluş Osman 10. bölüm fragmanı izle - Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı çıktı mı?

05 Şubat 2020, Çarşamba 23:15
Kuruluş Osman 10. bölüm fragmanı izle - Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı çıktı mı?

Kuruluş Osman 9. bölüm 5 Şubat 2020 Çarşamba akşamı yayınlandı. Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı olan Kuruluş Osman 10. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Kuruluş Osman 10. bölüm fragmanını izlemek için detaylar haberimizde.

ATV'de Kuruluş Osman dizisi 5 Şubat 2020 Çarşamba günü 9. bölümüyle ekranlara geldi. Peki Kuruluş Osman dizisi son bölümden sonra Kuruluş Osman 10. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Osman ve Alişar Bey arasındaki gerilim nasıl sonuçlanacaktır? Oğlunun katili Salvador'un şehadet getirmesinden sonra Bamsı ne yapacaktır? Osman Bey, Sofia'nın oyununu bozabilecek midir? 9. bölümde Osman'ın sadık yoldaşı Karayazı ile konuşması dizinin hayranlarından büyük ilgi gördü. Kuruluş Osman seyirciyi ekran karşısına çivileyecek sürpriz gelişmelerle dolu dokuzuncu bölümüyle hikayede yeni bir dönemi başlattı. Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı olan Kuruluş Osman 10. bölüm fragmanını izlemek için tüm detaylar haberimizde. 
 

Kuruluş Osman dizisi yeni bölüm fragmanı izle


Osman Bey ne Alişar'ın boyunduruğunu ne de Sofia ve Yannis'in oyunlarını kabul ediyor! Kayılar ve Kulucahisar arasında savaş giderek yaklaşırken, dizinin hayranları bir yandan da Müslüman olmaya karar veren Salvador'un akıbetini merak ediyor. Salvador'un samimi olup olmadığı bu bölümde ortaya çıkacak.

Alişar Bey, Osman'ı tutukladı. Ardından Alpler, Osman'ı kurtardı. Osman Bey ve Alişar Bey karşı karşıya geldi. Sofia, zindana götürüldü. Yeni bölümde Sefer düştü Gürcistan'a, bizim ile gelen gelsin. Mert gelsin, namert gelmesin, Kanlı Çay'dan geçen gelsin" sözleri yankılandı. "Baş yardımcım olarak Osman'ı tayin ettim!" açıklaması ise Kuruluş Osman 9. bölüme damga vurdu.
KURULUŞ OSMAN REYTİNG ORANI

Çarşamba akşamları atv'de ekranlara gelen Kuruluş Osman, yayınlandığı son bölümüyle Tüm Kişiler' de % 12,87 izlenme oranı ve % 27,37 izlenme payı, AB Sosyal Statü'de % 10,43 izlenme oranı ve % 25,39 izlenme payı, 20+ABC1'de % 12,78 izlenme oranı ve %28,42 izlenme payı alarak 100 program arasında birinci oldu.


 

Kuruluş Osman 10. bölüm fragmanı ATV


Kuruluş Osman dizisi son bölüm olan Kuruluş Osman 9. bölümün yayınlanmasının ardından Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı olan Kuruluş Osman 10. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı izle, Kuruluş Osman 10. bölüm fragmanı izle, Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kuruluş Osman 10. bölüm fragmanını nasıl izlerim? şeklinde arama yapanlar için Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı olan Kuruluş Osman 10. bölüm fragmanını izlemek için gerekli olan bilgilere aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>    
KURULUŞ OSMAN DİZİSİNİN KONUSU

O, kömür karası gözleriyle, gaza ve hürriyet ateşini tutuşturacaktı. Adı, Ertuğrul Gazi oğlu Osman'dı. Karanlığın içinde ona yol gösteren "aşk" oldu… Kan ve gözyaşıyla sulanan topraklarda, gök ekini gibi biçilen; yedi göğü, yedi yeri, dağları, denizleri aşacak bir milletin rüyasını "aşkla" gördü.

Gücünü kılıcından değil, "aşktan" aldı… Zorbalığa adaletle; köleliğe hürriyetle direnen, tarihin gördüğü en büyük imparatorluğa adını "aşkla" verdi.

72 milleti kıran bozuk düzene karşı başkaldırı, mazlumların sessiz çığlığına umut, Kuruluş'un adı oldu… Kuruluş Osman… 400 çadırlık bir obadan, "ilahi aşkla" kurulan bir cihan imparatorluğuna yürüyüşün hikayesi.

Yapım : Bozdağ Film

Yapımcı : Mehmet Bozdağ

Genel Yönetmen: Metin Günay

Yönetmen : Ahmet Yılmaz – Fethi Bayram

Senaryo : Mehmet Bozdağ, Atilla Engin, Aslı Zeynep Peker Bozdağ, Ozan Bodur

Oyuncular : Burak Özçivit, Nurettin Sönmez, Ragıp Savaş, Saruhan Hünel, İsmail Hakkı, Tuğrul Çetiner, Ayşegül Günay, Alma Terzic, Emre Basalak , Abdül Süsler, Eren Hacısalihoğlu, Özge Törer, Buse Arslan, Aslıhan Karalar, Serhan Onat, Uğur Arslan, Açelya Özcan, Emel Dede, Yiğit Uçan, Ali Sinan Demir, Şevket Çapkınoğlu, Ayşen Gürler, Yaşar Aydınlıoğlu

FutbolArena Haber Turu(27 Şubat 2020)