comScore

Kurşun dizisi 2. bölüm fragmanı İZLE - Kurşun dizisi yeni bölüm fragmanı İZLE

24 Ekim 2019, Perşembe 02:53
Kurşun dizisi 2. bölüm fragmanı İZLE - Kurşun dizisi yeni bölüm fragmanı İZLE

Kurşun dizisi 1. bölümü izleyenler Kurşun dizisi 2. bölüm fragmanını araştırmaya başladı. Kurşun dizisi yeni bölüm fragmanı olan Kurşun dizisi 2. bölüm fragmanını izlemek isteyenler için Kurşun dizisi yeni bölüm fragmanına dair bilmeniz gerekenler haberimizde. 

FutbolArena - Fox TV'nin yeni dizisi Kurşun 1. bölümüyle yayınlandı. Kurşun dizisi 1. bölümü izleyenler hemen Kurşun dizisi 2. bölüm fragmanını merak etmeye başladı. Kurşun dizisi 2. bölüm fragmanı yayınlandı. Kurşun dizisi ilk bölüm olan Kurşun dizisi 1. bölüm özetiyle birlikte Kurşun dizisi 2. bölüm olan Kurşun dizisi yeni bölüm fragmanını izlemek için detaylara haberimizden devamından ulaşabilirsiniz. Hayatı boyunda adalete inanmış ve adaletin peşinden gitmiş olan Cumhuriyet Savcısı Orhan Atmaca, büyük bir davanın peşinden gitmeye karar verir. Mebus oğlunu, cinayet şüphelisi olarak gözaltına aldırır. Fakat bu dava, daha önce baktığı davalara pek benzemez. Bu davanın başlangıcında araştırmacı gazeteci Leyla Devrim ile yolları kesişir
 

Kurşun dizisi 1. bölüm özeti


Leyla Devrim kimsenin görmediğini, kimsenin sormaya cesaret edemediği soruları sorarak, Orhan Atmaca ile aynı yoldan yürümeye kararlıdır. İşin arkasındaki karanlık dünya Orhan Atmaca'yı sevdikleriyle, hayatıyla tehdit ederken Orhan Atmaca'nın önünde iki seçenek vardır. Sonuna kadar adaletin peşinden gitmek ya da diğer herkes gibi saklanmak ve davadan kaçmak. Bu keskin viraj, Orhan Atmaca'nın, Leyla Devrim'in ve etrafındaki tüm insanların hayatlarını geri dönülmez biçimde değiştirecektir.

 

Kurşun dizisi oyuncuları


Engin Altan Düzyatan
Burçin Terzioğlu
Berrak Tüzünataç
Sarp Akkaya
Engin Şenkan
Kürşat Alnıaçık
Seda Akman
Bora Akkaş
Begüm Akkaya
Gülizar Irmak
Şebnem Dilligil
Cem Kurtoğlu


Kurşun dizisi 2. bölüm fragmanı İZLE Fox TV


Kurşun dizisi 1. bölümün yayınlanmasının ardından Kurşun dizisi 2. bölüm olan Kurşun dizisi 2. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Kurşun dizisi yeni bölüm fragmanı olan Kurşun dizisi 2. bölüm fragmanını izlemek isteyenler internet ortamında Kurşun dizisi yeni bölüm fragmanı izle, Kurşun dizisi 2. bölüm fragmanı izle şeklinde arama yapmaya başladı. Kurşun dizisi 2. bölüm fragmanı olan Kurşun dizisi yeni bölüm fragmanını izlemek için aşağıdaki bağlantı aracılığıyla ulaşabilirsiniz. 

FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)