comScore

Kurşun 4. bölüm fragmanı İZLE - Kurşun yeni bölüm fragmanı İZLE

06 Kasım 2019, Çarşamba 23:57
Kurşun 4. bölüm fragmanı İZLE - Kurşun yeni bölüm fragmanı İZLE

Kurşun dizisi son bölüm olan Kurşun 3. bölümünün yayınlanmasının ardından Kurşun yeni bölüm fragmanı olan Kurşun 4. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Kurşun yeni bölüm fragmanı olan Kurşun 4. bölüm fragmanını izlemek için detaylar haberimizde.

FOX TV'de Kurşun dizisi 6 Kasım 2019 Çarşamba günü 3. bölümüyle ekranlara geldi. Peki Kurşun dizisi son bölümden sonra Kurşun 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kurşun dizisinde Leyla ve Orhan karşı karşıya değil, birlikte hareket edecekler. Leyla, babası Nuri Kargı'yla yüz yüze gelecek. Orhan'ın oyununda babasını yakalaması için yardım edecek. Kurşun yeni bölüm fragmanı olan Kurşun 4. bölüm fragmanını izlemek için tüm detaylar haberimizde. 
 

Kurşun dizisi konusu


Bu hikaye İstanbul'un 1970'li yıllarında adalet arayan bir savcının ve kalemine güvenen genç bir gazetecinin mücadelesin anlatıyor. Orhan ve Leyla'nın aşkı 70'lerin renkli mahalle kültürü ve karanlık yer altı dünyası arasında savruluyor. Onlar adaletin peşinden koşarken bizler bir ülkenin özgür, çılgın, umutlu gençliğinin kavgayla, siyasetle, aşkla ve müzikle büyüyüp kabadayılıktan mafyaya, rocktan arabeske, köylerden şehirlere, şehirlerden başka yeni bir ülkeye dönüşmesini anlatıyoruz.

ORHAN ATMACA KİMDİR?
1970 senesinde Sultanahmet'te bir adalet sarayı odasında kurulu, gözü kara, bildiği yoldan şaşmayan daha yolun başında bir savcı: Orhan Atmaca. Karşısında kara tahta, maktulün gencecik bir kızın resmi asılı. Genç kadın bir milletvekilinin oğlu Serdar Önal tarafından canice öldürülüyor. Orhan, aldığı tehditlere, göz dağlarına yüz çeviriyor, Serdar'ın yargılanma sürecini başlatıyor. Ama bu cinayet görünenden fazlası. Orhan'ın dönüşüm hikayesi böylece başlıyor. Kader, adalete inan bir adamdan adım adım karanlığa yol alan bir adam yaratıyor.

ENGİN ALTAN DÜZYATAN'IN OYNADIĞI DİZİLER

Kurşun / Orhan Atmaca / 2019
Diriliş Ertuğrul / Ertuğrul Gazi / 2014-19
Çırağan Baskını / Poldi / 2014
Cinayet / Yılmaz Seyhan / 2014
Yol Ayrımı /Gazeteci Murat / 2012-13
Son / Halil / 2012
Kapalıçarşı / Fırat Işık / 2010
Bir Bulut Olsam / Serdar Batur / 2009
Cesaretin Var mı Aşka / Tamer / 2008
Sevgili Dünürüm / Murat / 2007
Kızlar Yurdu / Özgür / 2006
Sil Baştan / Cihan / 2004
Mühürlü Güller / Engin / 2003
Koçum Benim / Orçun / 2002-04KURŞUN DİZİSİ OYUNCULARI

ORHAN ATMACA (ENGİN ALTAN DÜZYATAN)

LEYLA DEVRİM (BURÇİN TERZİOĞLU)

GÜLCE AKAR (BERRAK TÜZÜNATAÇ)

AYDIN KARA (SARP AKKAYA)

BÜNYAMİN AYAZ (ENGİN ŞENKAN)

NURİ KARGI (KÜRŞAT ALNIAÇIK)

FERAYE KARGI (SEDA AKMAN)

RIFAT AYAZ (BORA AKKAŞ)

TOMRİS AYAZ (BEGÜM AKKAYA)

ZEHRA ATMACA (ŞEBNEM DİLLİGİL)

FAHRİ ÖNAL (CEM KURTOĞLU)
 

Kurşun dizisi 4. bölüm fragmanı Fox TV


Kurşun dizisi son bölüm olan Kurşun 3. bölümün yayınlanmasının ardından Kurşun yeni bölüm fragmanı olan Kurşun 4. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Kurşun yeni bölüm fragmanı izle, Kurşun 4. bölüm fragmanı izle, Kurşun yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kurşun 4. bölüm fragmanını nasıl izlerim? şeklinde arama yapanlar için Kurşun yeni bölüm fragmanı olan Kurşun 4. bölüm fragmanını izlemek için gerekli olan bilgilere aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>> 

 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)