comScore

Kurşun 3. bölüm full tek parça izle FOX TV (Kurşun yeni bölüm İZLE)

06 Kasım 2019, Çarşamba 23:55
Kurşun 3. bölüm full tek parça izle FOX TV (Kurşun yeni bölüm İZLE)

Fox Tv'de Kurşun dizisinin 3. bölümü 6 Kasım 2019 Çarşamba günü yayınlandı. Kurşun 3. bölüm izle, Kurşun yeni bölüm izle, Kurşun son bölüm izle gibi aramaların sonuçları haberimizde.

FOX TV kanalının yeni yapımı Kurşun dizisinin 3. bölümü ekranlara geldi. Fox TV'de Kurşun dizisinin yeni bölümü 6 Kasım 2019 Çarşamba akşamı yayınlandı. Kurşun dizisinin yeni bölümünde bunca planın, acının, kederin içinde Orhan ve Leyla birbirlerine adım atacak. Geçmişlerindeki karanlıklara rağmen birbirlerine umut olacaklar. Kurşun dizisinin yeni bölümünü izlemek isteyen dizi severler internet ortamında Kurşun yeni bölüm izle, Kurşun son bölüm izle, Kurşun Fox Tv izle gibi araştırmalar yapmaya başladı.
 

Kurşun dizisi 3. bölümde neler oldu? (Kurşun dizisi yeni bölüm)


Orhan Atmaca, yılın davasında köşeye sıkışıyor. Artık elinde gizli bir tanık var. Gizli tanık Gülce korunmak için Orhan Atmaca'nın evine sığınıyor. Ancak Orhan farkında, Nuri Kargı'ya ulaşmak ve planlarını çözmek için Gülce'nin evinde saklanması yetmez. Fazlası gerek. Ve Orhan, Gülce'yi ateşe atacak o büyük planı kuruyor. Gülce'yi Nuri Kargı'yı yakalamak için yem olarak kullanacak. Bu planda ilk kez Leyla ve Orhan karşı karşıya değil, birlikte hareket edecekler. Leyla, babası Nuri Kargı'yla yüz yüze gelecek. Orhan'ın oyununda babasını yakalaması için yardım edecek. Henüz kimse bilmiyor ama namlı İstanbul'un Boğası kendi küçük planlarını kurmaya başlayacak, Aydın ise Nuri Kargı'ya silah çekmenin ardından, aldığı kararların bedellerini ödeyecek.

KURŞUN DİZİSİ 3. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

 

Kurşun dizisi oyuncuları ve künye


ORHAN ATMACA (ENGİN ALTAN DÜZYATAN)

LEYLA DEVRİM (BURÇİN TERZİOĞLU)

GÜLCE AKAR (BERRAK TÜZÜNATAÇ)

AYDIN KARA (SARP AKKAYA)

BÜNYAMİN AYAZ (ENGİN ŞENKAN)

NURİ KARGI (KÜRŞAT ALNIAÇIK)

FERAYE KARGI (SEDA AKMAN)

RIFAT AYAZ (BORA AKKAŞ)

TOMRİS AYAZ (BEGÜM AKKAYA)

ZEHRA ATMACA (ŞEBNEM DİLLİGİL)

FAHRİ ÖNAL (CEM KURTOĞLU)

KURŞUN DİZİSİ KÜNYE

YAPIM: MOST PRODUCTION
YAPIMCI: GÜL OĞUZ
YÖNETMEN: MURAT CAN OĞUZ - BURAK ARLIEL
SENARYO: KEREM DEREN - ÇİSİL HAZAL TENİM - AYBERK ÇINAR
TÜR: DRAM

Engin Altan Düzyatan, Burçin Terzioğlu, Berrak Tüzünataç, Sarp Akkaya, Engin Şenkan, Kürşat Alnıaçık, Seda Akman, Bora Akkaş, Begüm Akkaya, Gülizar Irmak, Şebnem Dilligil ve Cem Kurtoğlu'nun kadrosunda yer aldığı, yönetmenliğini Murat Can Oğuz ve Burak Arlıel'in yaptığı, senaryosunu Kerem Deren, Çisil Hazal Tenim ve Ayberk Çınar'ın kaleme aldığı "Kurşun", her Çarşamba 20.00'de FOX'ta.

Son dakika Aktüel Haberler FutbolArena'da. 

 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)