comScore

Kurşun 1. bölüm izle, Kurşun 1. bölüm Fox TV izle, Kurşun 1. bölüm full tek parça İZLE

24 Ekim 2019, Perşembe 02:40
Kurşun 1. bölüm izle, Kurşun 1. bölüm Fox TV izle, Kurşun 1. bölüm full tek parça İZLE

Fox TV'nin yeni dizisi Kurşun 1. bölümüyle yayınlandı. Kurşun dizisi ilk bölüm olan Kurşun dizisi 1. bölümünü ve Kurşun dizisi ilk bölüm olan Kurşun dizisi 1. bölümünü full tek parça izlemek isteyenler için tüm bilgilere haberimizden ulaşabilirsiniz. 


FutbolArena - Fox TV'nin yeni dizisi Kurşun 1. bölümüyle yayınlandı. Başrollerinde Engin Altan Düzyatan, Burçin Terzioğlu, Berrak Tüzünataç, Sarp Akkaya ve Engin Şenkan gibi oyuncuların yer aldığı Kurşun dizisi ilk bölümüyle izleyenleri ekranlara kilitledi. Kurşun dizisinin 1. bölümünü izleyemeyenler için Kurşun 1. bölüm özetiyle birlikte Kurşun dizisi 1. bölümü izle ve Kurşun 1. bölüm Fox TV izle şeklinde arama yapanlar için Kurşun dizisi 1. bölüme dair tüm detaylar haberimizde. 
 

Kurşun dizisi 1. bölüm özeti


Hayatı boyunda adalete inanmış ve adaletin peşinden gitmiş olan Cumhuriyet Savcısı Orhan Atmaca, büyük bir davanın peşinden gitmeye karar verir. Mebus oğlunu, cinayet şüphelisi olarak gözaltına aldırır. Fakat bu dava, daha önce baktığı davalara pek benzemez. Bu davanın başlangıcında araştırmacı gazeteci Leyla Devrim ile yolları kesişir. Savcı Orhan Atmaca gibi o da bu cinayetin arkasından gerçekleri ortaya çıkarmak için çalışmaktadır. Aynı olay, iki karakteri yan yana getirir. Savcı Orhan Atmaca'nın davadan çekilmesini isteyen karanlık dünyanın insanları, onu mahkemeden vazgeçirmek için ellerinden geleni ardına koymamaya kararlıdırlar. Fakat Orhan Atmaca, ne olursa olsun, adaletin yerini bulması, suçlunun hak ettiği cezayı çekmesi için direnecektir. 

Leyla Devrim ise, kimsenin görmediğini, kimsenin sormaya cesaret edemediği soruları sorarak, Orhan Atmaca ile aynı yoldan yürümeye kararlıdır. İşin arkasındaki karanlık dünya Orhan Atmaca'yı sevdikleriyle, hayatıyla tehdit ederken Orhan Atmaca'nın önünde iki seçenek vardır. Sonuna kadar adaletin peşinden gitmek ya da diğer herkes gibi saklanmak ve davadan kaçmak. Bu keskin viraj, Orhan Atmaca'nın, Leyla Devrim'in ve etrafındaki tüm insanların hayatlarını geri dönülmez biçimde değiştirecektir.


KURŞUN DİZİSİ KÜNYE

YAPIM: MOST PRODUCTION
YAPIMCI: GÜL OĞUZ
YÖNETMEN: MURAT CAN OĞUZ - BURAK ARLIEL
SENARYO: KEREM DEREN - ÇİSİL HAZAL TENİM - AYBERK ÇINAR
TÜR: DRAMKURŞUN DİZİSİ OYUNCULARI

ENGİN ALTAN DÜZYATAN, BURÇİN TERZİOĞLU, BERRAK TÜZÜNATAÇ, SARP AKKAYA, ENGİN ŞENKAN, KÜRŞAT ALNIAÇIK, SEDA AKMAN, BORA AKKAŞ, BEGÜM AKKAYA, GÜLİZAR IRMAK, ŞEBNEM DİLLİGİL, CEM KURTOĞLU
 

Kurşun dizisi Fox TV 1. bölüm İZLE


Fox TV'nin yeni dizisi Kurşun 1. bölümüyle yayınlandı. Kurşun dizisi 1. bölümü izlemek isteyenler internet ortamında Kurşun 1. bölüm izle, Kurşun 1. bölüm Fox TV izle, Kurşun 1. bölüm youtube izle, Kurşun 1. bölüm kesintisiz izle, Kurşun 1. bölüm tek parça izle, Kurşun 1. bölüm full izle şeklinde arama yapmaya başladı. Kurşun dizisi ilk bölüm olan Kurşun dizisi 1. bölümü izlemek için gerekli olan detaylara aşağıdaki bağlantı aracılığıyla ulaşabilirsiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)