comScore

Kubilay Aka kimdir? Celasun Insagram (Kubilay Aka instagram hesabı)

01 Ağustos 2019, Perşembe 17:10
Kubilay Aka kimdir? Celasun Insagram (Kubilay Aka instagram hesabı)

Kubilay Aka kimdir, Kubilay Aka kaç yaşında, Kubilay Aka sevgilisinden neden ayrıldı, Kubilay Aka instagram gibi aramaların yanıtları haberimizde.

Kubilay Aka kimdir, Kubilay Aka kaç yaşında? Kubilay Aka instagram, Kubilay Aka instagram hesabı, Celasun instagram, Celasun sevgilisi kim, Celasun sevgilisiyle ayrıldı mı, Kubilay Aka instagram story paylaşımı, Kubilay Aka filmleri, Kubilay Aka dizileri, Kubilay Aka sevgilisi gibi aramaların yanıtlarını haberimizde bulabilirsiniz. 
 

Kubilay Aka kimdir? Celasun instagram hesabı - Kubilay Aka Celasun sevgilisinden ayrıldı mı?


Ekranların ilgiyle takip edilen dizisi olan Çukur'da aldığı rolle dikkat çeken Celasun olarak tanınan Kubilay Aka'nın sosyal medya paylaşımı gündem oldu. Kubilay Aka instagram hesabından yaptığı paylaşımda sevgilisi Miray Daner ile ayrıldığını belirten uzun bir mesaj yayınladı. Kubilay Aka'nın mesajında sevgilisi Miray Daner hakkında kullandığı sevgi dolu ifadeler dikkat çekmişti. 

Kubilay Aka'nın yaptığı paylaşım sonrası gece bir başka kadınla yakalandığı görüntüler ise sosyal medyada gündem yarattı. 

Kubilay Aka, 5 Mayıs 1995 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Havaalanı Yönetim mezunu oldu. Kubilay Aka şu ana kadar Vatanım Sensin, Çukur gibi dizilerde oynadı. Kubilay Aka, Vatanım Sensin dizisinde Ali Kemal karakteriyle dikkatleri üzerine çekmişti.

KUBİLAY AKA INSTAGRAM - CELASUN INSTAGRAM

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!