comScore

Manchester United Manchester United

Kroos Facebook sayfasından açıkladı

06 Şubat 2014, Perşembe 14:56

Manchester United'ın transfer listesinde yer alan Toni Kroos, Facebook sayfası üzerinden yaptığı açıklamada henüz Bayern Münih ile yeni kontrat imzalamadığını açıkladı.

FutbolArena - Ara transfer döneminde Manchester United'ın tranasfer listesinde olduğu ortaya çıkan Toni Kroos, yaptığı açıklamada henüz takımıyla yeni kontrat imzalamadığını açıkladı. 24 yaşındaki başarılı oyuncunun mevcut sözleşmesi 2015 yazında bitecek olmasına ve takımda mutlu olduğunu açıklamasına rağmen Bayern Münih henüz bu konuda resmi bir adım atmış değil.

Son dönemde hakkında çıkan ve giderek artan dedikodular üzerine resmi Facebook hesabı üzerinden takipçilerine açıklama yapan Kroos, şunları söyledi:
"Son dönemde hakkımda birçok şey yazılmaya başlandı. Gerçek şu ki Bayern Münih'te oldukça mutluyum ve takım içindeki rolümden de memnunum. Fakat henüz Bayern Münih ile yeni kontrat üzerinde bir anlaşma sağlayamadık."

"Kontratım 2015 yazında biteceğinden şu an için bu konuda bir problem yok. Geleceğin bizlere neler getireceğini göreceğiz. Şu anki tek amacım bu sezonu tıpkı geçen yılki gibi başarılı şekilde tamamlamak."

2010 yılından bu yana da Alman milli takım formasını giyen Toni Kroos, 41 kez milli olma gururunu yaşadı.

Öyküm Kanbir

FutbolArena haber turu (20 Eylül 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.