comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Krasnodar'ın stoperi Naldo'dan Van Persie vurgusu

16 Şubat 2017, Perşembe 23:30
Krasnodar'ın stoperi Naldo'dan Van Persie vurgusu

Krasnodar'ın stoperi Naldo, Fenerbahçe maçının ardından sarı lacivertliler hakkında çarpıcı ifadeler kullandı. 

FutbolArena Dış Haberler - UEFA Avrupa Ligi son 32 turunda Fenerbahçe'yi 1-0 mağlup eden Krasnodar'ın tecrübeli savunma oyuncusu Naldo, karşılaşma sonrasında Van Persie'nin yokluğuna vurgu yaptı. 
 

Krasnodar'ın stoperi Naldo'dan Fenerbahçe hakkında açıklama


UEFA Avrupa Ligi son 32 turunda Fenerbahçe'yi ilk maçta 1-0 mağlup eden Krasnodar'ın başarılı savunma oyuncusu Naldo maç sonu çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

"ERKEN GOL BİZİ RAHATLATTI"
Krasnodar'ın başarılı savunma oyuncusu Naldo, Fenerbahçe maçının ardından Rus basınına yaptığı açıklamada, "Sahamızda kazanmak önemliydi. İkinci matça daha da iyi futbol oynamak istiyoruz. Erken gol bizi rahatlattı." diye konuştu. 

"FENERBAHÇE'DEN DAHA TEKİKELİ ATAKLAR BEKLİYORDUK"

Fenerbahçe'nin hücum gücüne değinen Naldo, "Açıkçası daha tehlikeli ataklar bekliyorduk. Buna göre kendimizi hazırlamıştık. Ancak Fenerbahçe'nin atakları hiç de korkutucu değildi." dedi. 

"VAN PERSİE'NİN YOKLUĞU..."

Naldo son olarak Van Persie'nin de yokluğuna değinerek, "Van Persie çok önemli bir yıldız. O olmadan Fenerbahçe'nin gücünün yarı yarıya düştüğünü söyleyebilirim. Ancak her şeye rağmen güçlü bir takıma karşı mücadele ettik ve kazandık." ifadelerini kullandı. 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)