comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Krasnodar'ın futbolcusu Ramirez'den Fenerbahçe taraftarına mesaj

23 Şubat 2017, Perşembe 00:41
Krasnodar'ın futbolcusu Ramirez'den Fenerbahçe taraftarına mesaj

Fenerbahçe - Krasnodar maçının ardından Rus temsilcisinin yeni transferi Ramirez, sarı lacivertli taraftarların tutumu hakkında konuştu. 

FutbolArena Dış Haberler - UEFA Avrupa Ligi son 32 turu rövanş maçında Fenerbahçe ile 1-1 berabere kalarak tur atlayan Krasnodar'ın devre arasında yeni transferlerinden Ramirez maçın ardından Rus basınına önemli açıklamalarda bulundu. 


Krasnodar'ın futbolcu Ramirez'den Fenerbahçe taraftarına teşekkür


Krasnodar'ın devre arasında kadrosuna kattığı futbolcu Ramirez, maçın ardından Rus basınına yaptığı açıklamada, "Türk taraftarların yaratacağı etkiyye hazırlıklıydık. Tabi skordan dolayı maçın sonlarına doğru protesto oldu. Onların duygularını anlayabiliyorum. Dünyanın her tarafında bu durum aynı. Takım kötü giderse, taraftar protesto eder. Ayrıca maç sonu Fenerbahçe taraftarının bizi alkışlaması çok hoş bir davranıştı. Onlara teşekkür ediyorum."  ifadelerini kullandı. 

"MANCHESTER UNITED'I İSTERİM"
Ramirez ayrıca bir sonraki turda eşleşme için, "Manchester United ile karşılaşmak isterim. Güzel bir eşleşme olur." diye konuştu. 

YÖNETİM İSTİFA SESLERİ!

Fenerbahçe taraftarları 81. dakikasında skor 1-1 devam ederken ve takımın ortaya koyduğu futbola tepki göstererek "Yönetim istifa" sesleriyle yönetimi protesto etmeye başladı. Taraftarlar "yönetim istifa" seslerinin ardından alkışlı protestoya geçti. Yönetim dışında protestolardan nasibini alan bazı futbolcular da oldu. 

AZİZ YILDIRIM'A TEPKİ

Fenerbahçe - Krasnodar maçının son dakikalarına doğru başkan Aziz Yıldırım'ın oturduğu tribünün yanındaki taraftarlar, Aziz Yıldırım'a dönerek istifa diye bağırarak protesto alkışı yaptı. 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)