comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

"Krasnodar, Süper Lig'de ilk 8'e zor girer"

17 Şubat 2017, Cuma 09:22

Spor yorumcusu Ahmet Çakar, Fenerbahçe'nin Krasnodar ile oynadığı maçı değerlendirdi.

FutbolArena - UEFA Avrupa Ligi'nde mücadele eden temsicilerimizden Fenerbahçe deplasmanda Krasnodar ile karşı karşıya geldi. Sahadan 1-0'lık yenilgiyle ayrılan sarı lacviertlilere, oynadıkları oyun nedeniyle eleştiriler var. Spor yorumcusu Ahmet Çakar, Fenerbahçe'nin çok etkisiz kaldığını ve Krasnodar'ın zayıf bir takım olduğunu ifade etti.

Sabah Gazetesi yazarı Ahmet Çakar köşe yazısında şunları söyledi:
"Allah'tan Krasnodar, kalite ve kapasitesi sınırlı bir takım. Bizim Süper Lig'de oynasalar ilk 8'e zor girerler. Birkaç oyuncusu dışında hepsi sıradan oyuncular. Ama gel gör ki Fenerbahçe'yi yenmeyi başardılar. İki takımın kadro kalitelerine baktığımızda ben Fenerbahçe'nin turu İstanbul'da geçeceğine inanıyorum. Bence bu Krasnodar, Zorya'dan daha iyi bir takım değil. Sorun turu geçip geçmemek değil. Sorun ortaya konan futbolda.

Takımdaki konsantrasyon düşüşü ve kenarda sadece izleyen, basın toplantılarında da oyuncularını suçlayan bir hoca var. Ama ne gariptir ki başta Fenerbahçe Başkanı ve camia adama aşıklar. Slovak hakem, mükemmel yönetti. Herhalde onu önümüzdeki yıllar çok daha önemli maçlarda izleyebiliriz."

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)