comScore

Kosova'nın hocasından Arda Turan yorumu

13 Kasım 2016, Pazar 00:44
Kosova'nın hocasından Arda Turan yorumu

Kosova A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Albert Bunjaki, maç sonu Arda Turan'ı övdü.

FutbolArena - 2018 Dünya Kupası Elemeleri grup etabı 4. maçında A Milli Takımı seyircisi karşısında Kosova'yı 2-0 mağlup etti.

Kosova A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Albert Bunjaki, maç sonu düzenlediği basın toplantısında Arda Turan'ın performansını övdü. Bunjaki, öte yandan Fatih Terim'in maç sonu kendisine gelip 'Çok iyi oynadınız' deme inceliğinde bulunduğunu söyledi.
'TÜRKİYE'NİN ARDA GİBİ BİR OYUNCUSU VAR'

Albert Bunjaki açıklamasında "Türkiye, Arda Turan gibi bir oyuncuya sahip. Bugün sahanın her yerinde oynadı. Takımına iyi toplar dağıttı ve nitekim öyle de golü buldular. Bu seyircinin önünde Türkiye'nin galip gelmesi normal. Türkiye gibi oynayabilmek için çok çalışmalıyız. Bundan sonra artık önümüzdeki maçları düşüneceğiz. İlk devre 2-3 tane atağımız vardı. Orada golü bulsaydık her şey değişebilirdi. İkinci devreye Türkiye zaten iki golle başladı. Gollerden önce ilk devre 3 tane net şansımız vardı. Golü bulamadık sadece. Penaltı pozisyonu da olabilirdi. Sonuçta Türkiye evinde oynadı. Zaten burada galip gelmemiz zordu. İlk yarıda gerçekten istediğimiz oyunu oynadık. Ama ikinci yarıda bize istediğim şeyi veremediler." ifadelerini kullandı.

 

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)