comScore

Atiker Konyaspor Atiker Konyaspor

Konyaspor'un ismi değişiyor - Süper Lig Haberleri

20 Nisan 2016, Çarşamba 13:39
Konyaspor'un ismi değişiyor - Süper Lig Haberleri

Süper Lig'de bu sezon inanılmaz başarılara imza atan Konyaspor, isim sponsorluğu konusunda Atiker ile anlaştı.

FutbolArena - 2016-2017 sezonundan başlamak üzere 3 artı 2 yıllık sözleşme bugün imzalanacak. Stadyumun ismi konusunda da sona yaklaşılırken Stadyumun ismi büyük ihtimalle Ülker Arena olacak.
 

Konyaspor, Atiker ile sponsorluk anlaşması yaptı


Edinilen bilgilere göre, uzun süredir Torku ile takımın isim sponsorluğu konusunda yazışmalar yapan Konyaspor Yönetimi, bu şirketten olumsuz yanıt alınca, öncelikli olarak Konya firmaları tercihini kullandı. Bu kapsamda birkaç ulusal firma ile görüşen Konyaspor Yönetim Kurulu, son olarak Konya'da faaliyet gösteren marka bir firma olan Atiker ile anlaşma zemini sağladı. Tüm şartlarda anlaşma sağlanan Atiker ile bugün saat 15.00'de takımın isim sponsorluğu konusunda anlaşma imzalanacak. 3 artı 2 yıl olarak imzalanacak olan sponsorluk konusunun maddi boyutu ise açıklanmadı.
 
259626-haber
 

Konyaspor'un stadının ismi Ülker Arena oluyor


Bu arada Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan stadyumun yapıldığı günden beri isim sponsorluğunu yapan Torku ile anlaşma sona ererken, Konyaspor yönetimi bu konuda da çalışmalarında sona yaklaştı. Birkaç büyük firma ile stadyumun isim sponsorluğu konusunda yapılan görüşmelerde imza aşamasına gelindi. Bu konuda edinilen bilgilere göre, 2015-2016 sezonu bitmeden bu konuda bir anlaşma imzalanacak. Son görüşmelerin yapıldığı sponsorluk konusunda da Stadyumun ismi Ülker Arena olacak.

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!