comScore

Atiker Konyaspor Atiker Konyaspor

Konyasporlu Ali Çamdalı'dan maç sonu dikkat çeken tweet

14 Ocak 2017, Cumartesi 23:29
Konyasporlu Ali Çamdalı'dan maç sonu dikkat çeken tweet

Galatasaray maçında hakeme peş peşe korkaksın dediği için iki sarı karttan oyundan atılan Ali Çamdalı'nın maç sonrası sosyal medyada yaptığı paylaşım dikkat çekti. 

FutbolArena - Atiker Konyaspor - Galatasaray maçının 71. dakikasında üst üste gördüğü ikinci sarı kartın ardından oyundan atılan Ali Çamdalı, karşılaşma sonrası sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı. 

Hz. Ömer'in sözünü paylaşan Atiker Konyasporlu futbolcu Ali Çamdalı, "Doğruluk yüzünden öleceğini bilsen bile, yine doğru ol." ifadelerini kullandı. 
 

Ali Çamdalı'dan Galatasaray maçı sonrası gönderme


Atiker Konyaspor - Galatasaray maçının 71. dakikasında itirazdan dolayı peş peşe gördüğü iki sarı kartla oyundan atılan Ali Çamdalı için Aykut Kocaman ve başkan Ahmet Şan, oyuncuyla konuştuklarını ve hakem Mete Kalkavan'a peş peşe korkaksın dediğini söylemişlerdi. 


TAKIM ARKADAŞINDAN ALİ ÇAMDALI'YA DESTEK

Konyasporlu futbolcu Ömer Ali Şahiner, Ali Çamdalı'nın gördüğü kırmızı kartla alakalı olarak, Ali Çamdal'ın atılmasını sordum 4 defa korkak dediği için atılmış. Basit bir karttı 3 defa demek serbest 4. mü sorun oldu?" çıkışında bulundu.

Mücadeleyi değerlendiren Şahiner, "Oyunun geneline baktığımızda Galatasaray'ın zaaflarından faydalandık, net pozisyonlar yakaladık ama neticelendiremedik. Sonra golü yediğimizde oyunu çeviremedik. İyi oynadığımız maçı kaybettik." dedi.

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)