comScore

Atiker Konyaspor Atiker Konyaspor

Konyaspor'dan Trabzonspor deplasman tribünü bilet fiyatlarında indirim - Konyaspor Haberleri

24 Şubat 2017, Cuma 22:21
Konyaspor'dan Trabzonspor deplasman tribünü bilet fiyatlarında indirim - Konyaspor Haberleri

Atiker Konyaspor yönetimi tepki çeken bilet fiyatlarıyla ilgili açıklama yayınladı.

FutbolArena - Süper Lig'in 22. haftasında sahasında Trabzonspor'u ağırlayacak olan Atiker Konyaspor bu maçta taraftarından yoksun olacak. Antalyaspor maçında taraftarın yaptığı kötü tezahurat ve yaşanan saha olayları nedeniyle bu maçta sahası kapatılan Atiker Konyaspor, taraftarsız çıkacağı maç öncesinde, bilet fiyatlarını da faiş fiyata çekmiş ve deplasman taraftarları için de 900 TL bilet fiyatı çekilmişti. 

Atiker Konyaspor yönetiminden bu konu hakkında bir açıklama geldi ve bilet fiyatlarının 120 TL'ye düşürüldüğü açıklandı.
ATİKER KONYASPOR YÖNETİMİNİN BİLET AÇIKLAMASI

"Atiker Konyaspor Kulübü olarak, bir süredir atmış olduğumuz sporda centilmenlik adımlarının aksine, haksız ve orantısız cezalar almaktayız.

Buna karşı çarpıcı ve ses getiren bir tepki olarak, büyük taraftarımızdan tamamen yoksun bir şekilde oynayacağımız Trabzonspor karşılaşmasında misafir takım taraftarlarına daha önce örneğini yapmadığımız bir şekilde yüksek fiyatlı bilet uygulamasında bulunduk.
 
Muhataplarının aksine, Atiker Konyaspor camiasının ve Konya halkının içindeki vicdan ve adalet duygusu hiçbir zaman ölmeyecektir.

Trabzonspor'un değerli başkanı Sayın Muharrem Usta'nın yapmış olduğu yapıcı açıklamalar, Kulüpler Birliği Başkanı Sayın Göksel Gümüşdağ ve TFF Başkanvekili Sayın İbrahim Usta'nın ısrarlı ricaları tarafımızca dikkate alınmıştır. Şehrimizin yöneticilerinin, Spor Genel Müdürümüzün ve Büyük Konyaspor taraftarının da görüşünü alarak ama her şeyden önce dost olarak gördüğümüz ve yarın ki maçta centilmence yalnızca kendi takımını destekleceğini umduğumuz Trabzonspor taraftarının mağdur olmaması amacıyla 900 TL olan bilet fiyatını 120 TL'ye düşürmüş bulunmaktayız.

Umarız ki, adalet dağıtmakla görevli kişi ve kurumlar bizleri bir daha bu tür önlemler almak durumunda bırakmazlar.

Atiker Konyaspor Yönetim Kurulu"

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)