comScore

Atiker Konyaspor Atiker Konyaspor

Konyaspor'dan taraftarlarına çağrı

05 Eylül 2016, Pazartesi 18:12
Konyaspor'dan taraftarlarına çağrı

Konyaspor Basın Sözcüsü Ahmet Baydar, Pazartesi maçlaının sebebini açıkladı.

FutbolArena - UEFA Avrupa Ligi'nde ülkemizi temsil etmeye hazırlanan Süper Lig ekibi Konyaspor, taraftarlarına çağrıda bulundu.

PAZARTESİ MAÇLARINA DA İLGİ BEKLENİYOR
Kulübün internet sitesinde açıklamalarda bulunan Konyaspor Basın Sözcüsü Ahmet Baydar, Pazartesi maçlaının sebebini açıkladı.

Baydar açıklamasında "Sezonun ilk yarısında sahamızdaki maçların 4'ünü pazar, 2'sini ise pazartesi günü oynayacağız. Maç oynayacağımız günler, taraftarlarımızın rahatlıkla geleceği ve takımımızı destekleyeceği zamanlarda. Pazartesi maçları ise UEFA Avrupa Ligi'nde oynayacağımız maçlar düşünülerek planlanmış. Maçlar taraftarla güzel. Biz de son iki sezondur bu güzellikleri tüm Türkiye'ye gösteriyoruz. İnşallah bundan sonra da aynı şekilde devam edecek. Atiker Konyaspor taraftarının Türkiye'deki gücünü, desteğini ve örnek kimliğini lig ve kupa maçlarının ardından UEFA Avrupa Ligi'nde de göstermeye devam edeceğiz. Taraftarlarımızdan tek isteğimiz; bundan önce olduğu gibi bundan sonra da sonuçlar ne olursa olsun desteklerini hiçbir zaman takımımızdan eksik etmemeleri. Buna yürekten inanıyoruz." ifadelerini kullandı.
 

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.