comScore

Atiker Konyaspor Atiker Konyaspor

Konyaspor'dan Beşiktaş maçı öncesi hakem uyarısı

26 Ocak 2017, Perşembe 15:02
Konyaspor'dan Beşiktaş maçı öncesi hakem uyarısı

Spor Toto Süper Lig'de bu hafta oynanacak Beşiktaş Atiker Konyaspor maçı öncesi Konyaspor cephesinden hakem uyarısı geldi. 

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig 19. haftasında Vodafone Arena'da Beşiktaş ile karşılaşacak olan Atiker Konyaspor'da basın sözcüsü Erhan Gökmen, Beşiktaş maçı öncesi müsabakanın hakemi Özgür Yankaya hakkında konuştu. 
 

Atiker Konyaspor'dan Beşiktaş maçı öncesi hakem açıklaması


Atiker Konyaspor kulübünün basın sözcüsü Erhan Gökmen, müsabakanın hakemi Özgür Yankaya hakkında AA'ya konuştu. 

"Anadolu takımlarından biri olarak Özgür Yankaya ve ekibi nezdinde bütün hakemlerimizden adil bir yönetim istediğimizin altını özellikle çiziyoruz. Maçlar tamamlanıp, evlerimize gittiğimizde taraftarından yöneticisine, antrenöründen futbolcusuna, hakemine kadar herkesin başını yastığa koyduğunda vicdanen rahat olmalarını istiyoruz." 
Müsabakalarda hakem hataları nedeniyle hiçbir takımın canının yanmaması temennisinde bulunan Gökmen, şunları kaydetti:

"Anadolu takımlarından birinin müsabakasını yöneten hakem, bu maçı kötü yönetmesi ve ciddi hatalar yapması durumunda bile gündem olmayacağının farkında. Bu takımların dışında kalan kulüplerin müsabakalarını yönetirken yapılacak bir hatanın kendilerine pahalıya mal olacağını, uzun süre konuşulacağını ve baskı altında kalacağını hesap ederek karşılaşmalara çıkıyorlar."

Beşiktaş - Atiker Konyaspor maçı 20 Ocak Pazartesi günü Vodafone Arena'da oynanacak ve saat 20:00'de başlayacak. 

FutbolArena Haber Turu (30 Ekim 2020)