comScore

Atiker Konyaspor Atiker Konyaspor

Konyaspor'dan Barry Douglas için transfer açıklaması

27 Ocak 2017, Cuma 21:18
Konyaspor'dan Barry Douglas için transfer açıklaması

Atiker Konyaspor'un başarılı sol beki Barry Douglas'ın takımdan ayrılacağı iddia edildi. Konyaspor cephesinden açıklama geldi.

FutbolArena - Konyaspor taraftarı dört gözle transfer haberi beklerken, bugün beklenmedik bir gelişme yaşandı.
 

Barry Douglas Konyaspor'dan ayrılıyor mu?


Geçen sezonun devre arasında takıma gelen 2018'e kadar sözleşmesi bulunan İskoç sol bek Barry Douglas'ın Konyaspor'dan ayrılma kararı aldığı iddia edildi. Ailevi nedenlerden ötürü takımdan ayrılmak istediğini yönetime bildiren ve İngiliz kulübü Wolves ile prensip anlaşmasına vardığı öne sürülen Barry Douglas'ın izin istediği ifade edildi.

Konyaspor ile 1.5 yıl daha sözleşmesi olan İskoç oyuncu için ne kadar bonservis ücreti alınacağı ise belirtilmedi. Konyaspor yönetiminin, Barry Douglas ayrılırsa vakit kaybetmeden sol bek takviyesi için arayışa geçtiği gelen bilgiler arasında.
 

Konyaspor'dan Barry Douglas açıklaması


Atiker Konyaspor Kulübü, takımdan ayrılacağı iddia edilen Barry Douglas konusunda resmi açıklama yaptı.
Futbol Şube Sorumlusu Ömer Korkmaz yaptığı açıklamada şunları dedi: "Hiçbir futbolcumuzun alternatifi olmadan takımımızdan ayrılması söz konusu değildir. Kulübümüzün menfaatleri her şeyin üzerinde gelmektedir. Teklifler bu menfaatler doğrultusunda gerçekleşirse otururuz değerlendiririz. Taraftarlarımız müsterih olsunlar. An itibariyle mevcut kadromuzla yolumuza devam edileceğinin bilinmesini isteriz”

Selen Yakıcı İle Top 5 (27 Ekim 2020)